Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan vagyok e kiborulva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok e kiborulva?

Figyelt kérdés
Férjem kb két hónapja találkozgat és levelezget munkahelyén dolgozó nővel.Állítólag a badooról is ismerik valahogy egymást.A csajról xxx kategóriájú képeket találtam a számítógépen, illetve félreérthető dolgokat a facebon.Mikor kérdőre vontam fel volt háborodva, hogy ő még kollégával sem beszélgethet.Volt, hogy mikor a gyerekekkel sétált találkoztak párszor.Állítják, hogy nem volt köztük semmi csak végre egymásnak kiönthetik a lelküket.A csajnak elég hánya-vetett élete volt.Mikor pár dolgot mesélt róla én is megsajnáltam, de aztán az jutott eszembe, hogy ha nem is feküdtek le egymással(ha el is hiszem),akkor is az ő bizalma többet jelentett mint a családja.Szerintem egy megcsalás a titkolózással hazugsággal beszélgetéssel kezdődik.Mióta kiderült többször meg tudtam nézni a telefonját mert eleinte fel sem tűnt, hogy mindenhova viszi magával..Tegnap láttam, hogy beszéltek.Mikor számonkértem ismét hazudott mert azt mondta nem tudja mikor beszéltek.Képes egy ember ezért tönkretenni egy családot?Visszafordítható szerintetek ez még?
2016. dec. 12. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!