Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok kiborulva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiborulva a férjemre a rendelenség miatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztaságmániás,szeretm ha rend van. Nem érzem jól magam rendelenségben, rossz lesz a közérzetem tőle. Szerintem ez nem beteges. Férjem kicsit hanyagabb. Még mikor csak jártunk és összeköltöztünk, megbeszéltük, hogy annyit kérek tegye a szennyest a szennyestartóba, vigye ki a tányért a mosogatóig, hajtogassa össze a melegítöjét, ha átöltözik. Szóval, hogy a saját részéről segítsen a rend fenttartásában. Működött is. Mióta megszületett a gyerekünk iszonyat hanyag lett. Nekem is nehezebb vezetni a háztartást mióta a gyerek jár, de azóta egy csomó mindent ráfog. pl hazajön, ledobja a kabátját, akkor biztos a lerántotta a gyerek(egy ideig el is hittem, amig nem láttam, hogy ő dobja le a kanapéra), a tányért a dohányzóasztalon hagyta, biztos behoza a gyerek. Mondom neki, hogy ne magyarazza el nekem, hogy az 1 eves gyerek kivett egy tanyert es a hűtő felső polcáról szedett magának pörköltet...Ráadásul napok óta lázas vagyok, fáj mindenem, erre sincs tekintettel, hogy legalább ennyit segítsen,hogy 2 hányás közott ne cipőjét pakoljam be a szekrénybe. Arra. gondoltam, hogy itthon hagyom vele egy par napig es en elmegyek anyukamhoz gyogyulni,tapasztalja meg, mennyi munka haztartast vezetni ugy fozni, vasalni, porszivózni, wc-re menni stb, hogy meg egy gyerek is lóg a lábán, vagy csak leülni enni, úgy, hogy a gyerek petcenkent ker valamit. Ferjem arcan latom amikor ezeket magyarom neki,hogy fel sem fogja. Szerintekek? Bejatszotta mar ezt valaki?
2014. nov. 20. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Kis naív, miből gondolod hogy pár nap után nem úgy fog kinézni a lakás mint amin tornádó ment végig? Mégis miből gondolod hogy nem sz.rná le a takarítást?!

Egyébként szerintem túlzásba viszed, addig ok, hogy alapból megcsinálja az ember, deha beteg akkor kit izgat az az egy tányér? Illetve a szád nyilván nem fáj, hogy megkérd a másikat vigye ki, ahelyett, hogy elvonulsz duzzogni. Szóból ért az ember.

2014. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Amit a férjedtől vársz, az jogos, ez a minimum, hogy tartsa tiszteletben a munkádat , és pakoljon el maga után. Ha a helyzet olyan marad, mint most, akkor sok gond lehet belőle, ha nem vagy cseléd típus.
2014. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
és ha azt mondom, hogy jogosan akkor el fogja pakolni? :)
2014. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es,a Kérdező a beteg, nem a férje.
2014. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek teljes mértékben. Nálunk minden egyes reggelt azzal kezdem hogy össze pakolok mindent a házban. Tiszta környezetben, meleg étellel várom az emberem, mégis minden reggel ezzel indul a napom, ami legjobb esetben 1óra.Nekem csak az fáj, hogy ha nem talál valamit felhúzza magát nagyon, holott a helyén van, de nem nézi meg, semmi. S mindig az van rám mondva hogy HANYAG vagyok!!! Kérdem én, ennél többet tehet egy nő? Az az igazság hogy a rendet, és annak teendőit a férfiak semmibe veszik. Persze lehetnek kivételek, de ez a jellemző.
2014. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kinyitottam a szamat termeszetesen, de faradt, nincs kedve,minek, a gyerek miatt ugyis kupi lesz ujra stb. Ma mikor hazaert saros cipovel osszejarta a padlot a kabatjat meg ledobta. Mo dtam hogy torolje fel. Jajj o nem mert o faradt es ehes. Mondtam higy figyeljen a gyerekre addig. Mire kiertem a vodorrel a furdobol a ferjem a gep elott ult a gyerek meg a a frissen vasalt ruhakat turta ossze.
2014. nov. 20. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Valj el a 3.14csaba
2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem pakolnék utána, mosnám a saját és a gyerek ruháit, pakolnék kettőnk után, ő meg majd azt csinál, amit akar. Vagy amit te írsz azt is simán kipróbálnám, hátha észbe kap. De amíg mindent megcsinálsz helyette ez biztos nem fog változni.
2014. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Csinálj jelszót a gépre, ha van, cseréld ki a jelszót. Ha felnyal maga után, akkor gépezhet.


Ezt a parasztot....

2014. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso! Ez eszembe se jutott meg! :)
2014. nov. 20. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!