Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít érzelmi-lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít érzelmi-lelki megcsalásnak?

Figyelt kérdés
ha egy férfi azt mondja nekem, úgy, hogy barátnője van, hogy fontos vagyok neki, örül nekem, nem akar tőlem eltávolódni, plusz szerelmes dalokat küldd, akkor az minek számít?

2016. dec. 13. 03:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
hat ez azt jelenti, hogy valoszinuleg teged szeret,vagy hozzad kotodik jobban,de lehet hogy akivel van, iranta nem taplal olyan erzelmeket, csak lehet jo vele a szex :D vaagy, tartaleknak akar megtartani,ha essssetleg szakitananak :D
2016. dec. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az csábításnak számít, illetve egyértelmű jelnek, hogy ha akarod te is, akkor szívesen meg...

Lehet, hogy az összes érzelem annyi, hogy áll a farka, ha rád gondol, egyáltalán ne éld bele magad, hogy szerelmes lenne. A legtöbb férfi a csillagokat lehazudja az égről, hogy a bugyiba bejusson, aki meg a csaja mellett szédít más nőket, arra ez hatványozottan igaz.


Persze, tudom, hogy jobb lenne abban tetszelegni, hogy te annyira szuper csaj vagy, hogy halálosan szerelmes beléd, és eldobja érted a kapcsolatát, ha csak a kisujjad mozdítod. De ettől még ne lepődj meg, ha a valóságban ez úgy néz ki, hogy összefekszetek, lesz egy-két vad éjszakátok, és a srác el kezdi pedzegetni, hogy titokban akarja tartani ezt a románcot, mert nem akarja megbántani a barátnőjét. És mindig lesz valami kifogás, miért nem lehet most szakítani vele, amit ugye megértesz?


Ne legyél naiv, ha beléd lenne szerelmes, akkor kirakná a nőjét, hogy tiszta lappal tudjatok indulni, megcsalás nélkül.

2016. dec. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

onnan gondolom, h. nincs igazad 2., hogy kifejezetten tartozkodó, és soha nem nyomult szexuálisan...

ha meg akart volna fektetni, már megtehette volna, de eddig csak érzelmekről volt szó.

2016. dec. 13. 06:51
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Ez, attól függ, milyen a pasi. Én sem szoktam kérni, rábeszélni nőket, hogy bújjunk ágyba. Meg várom még a nő akarja nagyon, volt már aki könyörgött érte. Pontosan az ilyen dumák hatására, meg a tartózkodásom végett. Ebből, mindig az jön le, én más vagyok mint a többi pasi.

Azért, a párom, soha nem hagynám el egyik ilyen nőért sem.

2016. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nemtom miért hiszi itt mindenki, h. az ember fiának/lányának csak a baszáson jár az agya.


nem valami animális lények vagyunk, akiket csak az ösztöneik hajtanak.


egyikünk sem az a típus, akit csak a szex érdekelne.


mondom, érzelmekről volt szó, bár nektek ez lehet, h. nem mond semmit.

2016. dec. 13. 07:18
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

"...akkor az minek számít?" - Féregnek.


Ezeket a komoly, mély, végzetesen romantikus érzelmeket, meg majd akkor meséld be magadnak, ha a pasi csalás meg játszadozás helyett kézen fog, és felvállalja a nője előtt, hogy "ne haragudj, tovább kell lépnem, őt szeretem."


Jaaaaa, hogy ez nem fog megtörténni... óh.

2016. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

hol itt a megcsalás? még a kezemet sem fogta meg...

azért válogassátok meg a szavaitokat, b*szki, hihetetlen, h. mint vmi. jósok, ti eldöntitek az egész jövőnket, h. mi lesz velünk, meg mi nem.

arra válaszoljatok csak, amit kérdeztem.

2016. dec. 13. 08:06
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

"Hol a megcsalás még a kezemet sem fogta meg"

Nem fogta meg, ez még undorítóbb dolog. Téged nem sajnállak, mert látom, hogy örömmel benne vagy a dologban. A barátnőjét sajnálom, akinek a háta mögött udvarol. Remélem kiderül és kihajítja.

2016. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

miért, ha basztunk volna, elégedettebb lennél?

kevésbé lennék bűnös a szemedbe?

ne ítélj, h. ne ítéltess.

te biztos perfect vagy.

2016. dec. 13. 08:25
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
9.: nem vagyok tökéletes, senki sem az. Te tettél fel kérdést, mi válaszolunk. Ha fáj az igazság, az azért van, mert te is tudod a lelked mélyén, hogy a másnak való udvarlás is ugyanolyan gerinctelen dolog, mintha lefeküdt volna veled.
2016. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!