Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít érzelmi-lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít érzelmi-lelki megcsalásnak?

Figyelt kérdés
ha egy férfi azt mondja nekem, úgy, hogy barátnője van, hogy fontos vagyok neki, örül nekem, nem akar tőlem eltávolódni, plusz szerelmes dalokat küldd, akkor az minek számít?

2016. dec. 13. 03:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Ha ezt téged megnyugtat, akkor igen, ez már érzelmi megcsalás, vagyis van barátnője, de közben másnak csapja a szelet.


Ettől még pont ugyanolyan féreg dolog a megcsalás, ez a pasi nem hűséges, és te meg naiv vagy.


Én elhiszem, hogy te vagy élete szerelme, ölni-halni lenne képes érted, és egy pillantásodért is elkárhozik. De tényleg, komolyan!


Kár, hogy csupán annyit kéne tennie, hogy búcsút int a barátnőjének, és onnantól szabad emberként csaphatja neked a szelet...

Nem 22 házasok, 4 gyerekkel, és 30 millás lakáshitellel, ahol már tényleg macera, és nem megy csak úgy pát inteni a másiknak. CSAK barátnője van.


De valahogy ez a szakítás dolog neki nem meg, valami a másik nőhöz jobban odaköti, mint ez a hatalmas, égig érő, plátói szerelem, amit irántad érez.

Talán azért, mert mégis csak ösztönvezérelt lény, és fontosabb neki, hogy kivel kefél minden este.


Sebaj, hamarosan könyörögni fogsz neki, hogy bizonyíthasd, hogy te jobb vagy, mint a csaja, készségesen kiszolgálod az ágyban, pont ahogy azt valaki már írta. Egyébként meg is érdemled, hogy kihasználjon, ha ilyen buta vagy.

2016. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Ez valóban undorítóbb dolog, mintha egyszer megdugott volna és a nőjével marad. Az érzelmi megcsalás az én szememben súlyosabb.
2016. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

azért mielőtt erkölcsi hullának könyveltek el minket, semmi több nem történt szavak szintjén sem, mint amit leírtam, 1x-er mondta ki ezeket, nem naponta, és 2 dalról van szó.

örülök, h. ennyire morális bajnokok vagytok, és a ti életetek bezzeg patyolat.

bizti a mennyekbe juttok, hajrá.

2016. dec. 13. 08:40
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

1.: azért mondjuk ezeket, amiken ennyire felháborodtál, mert a legtöbbünk vagy férfi, és tudja, hogy mire gondolna ilyen cselekvés közben, vagy nő, és már nem egyszer találkozott ezzel a jelenséggel (én speciel magamon is tapasztaltam, majd abból tanulva ugyan el tudtam kerülni, de még vagy négyszer próbáltam barátnőket meggyőzni ugyanerről, amit te sem hiszel el- mindig sírás lett a vége, és azért elég kegyetlen lett volna odaböknöm a vigasztalásba, hogy "márpedig én megmondtam").


2. az lehet, hogy a te eseted valóban más (tényleg nem ismerünk sem téged, sem a pasit), de a leírt két mondat (meg a többi kifejtésed) alapján ez igenis megcsalás- hiszen olyan dolgokat mond/éreztet, ami valószínűleg a barátnőjének sem esne jól, illetve alap esetben egy őszinte ember CSAK a saját párjának mondja/vele érezteti egyedül. Lehet, hogy csak arra kíváncsi, nyitott vagy-e a közeledésére, és ha megkapja a zöld jelzést, akkor dobbant, addig csak óvatoskodik, ha pedig nem jelzel egyértelműen, akkor nem folytatja és marad a barátnője mellett. De ez megint, mit mond el róla? Semmiképpen sem azt, hogy olyan nagyon őszinte vagy tisztességes ember lenne. Aki őszintén nem szereti a párját, vagy tényleg mélyen, őszintén szeret valaki mást, az lépni fog, ha van benne egy minimális tisztesség is, bármelyik fél, sőt, saját maga felé is. EZ kétségbevonhatatlan tény, és ezt mondja neked mindenki. Nem azért, mert mi olyan tökéletesek vagyunk, vagy sosem követtünk el hibákat, de pont a korábban elkövetett hibáink miatt mondjuk ilyen magabiztosan ezeket a dolgokat.


Okos ember tanul a maga kárából, bölcs a máséból is tud.


Döntsd el, hogy szeretnél-e egy olyan fiúval kezdeni BÁRMIT is, aki a barátnője háta mögött mondogat neked szép dolgokat, ahelyett, hogy a tisztességes utat választaná, vállalva az esetleges kockázatokat (én egyébként, hasonló esetben, ezt tettem. Nem vártam a zöld jelzésre, amikor valaki tényleg megtetszett, azonnal kiléptem a másfél éves kapcsolatomból, mert nem éreztem tisztességesnek vele szemben, és csak az után próbáltam a másikkal összejönni, azzal a folyamatos rettegéssel, hogy mi van, ha én nem, vagy nem _úgy_ tetszem neki).

2016. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem tetszik az egyöntetű válasz, amit kaptál, ha még csak elgondolkodni sem vagy hajlandó azon, hogy nem te mész-e szemben az autópályán, akkor felesleges neked segíteni próbálni.

Alázkodj meg, várj rá, aztán pár elpazarolt hónap/év után majd magadtól rájössz.

Űgy tűnik, te az a fajta ember vagy, akinek kell a pofáraesés

2016. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
oké, de hogy felejtsem el, ha szeretem??
2016. dec. 13. 09:28
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Majd elfelejt ő téged, ne aggódj. A kényelmes kapcsolatából esze ágában nincs kilépni, nem érsz annyit neki.
2016. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

😂 Esküszöm, megérdemled, hogy megalázzon, hamár ennyire ostoba vagy. Többen tapasztalatból írjuk neked az őszintét, te pedig azon sírsz, hogy szereted. 😄 Majd levondod szépen a tanulságot, vagy nem, mert annyira sem vagy képes. Fel kéne nőni és nemcsak sajnáltatni magad, hanem tenni azért, hogy ne alázzanak meg.

Mégcsak két dal, meg néhány kedves szó. De te már érzelmi megcsaláson gondolkodsz. 😊 Igazából mivel partner vagy benne, meg mert "szereted", biztos, hogy lesz ez több is. De a biztos partnere mellett fog maradni, mert az ilyen embereknek nincs annyi gerince, hogy kilépjen a kapcsolatából, ha mással akar lenni. Ha pedig mégis kilép, esélyes, hogy az új párját is otthagyja egy idő után.

2016. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16: tiltsd le facebook-on, ne írj neki, ne reagálj, ha jelentkezik. Idővel majd elfelejted.
2016. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18-as: sorry, h. emberből vagyok,és sorry, h. az érzéseim TÉNYLEG érzések, nem fellángolás, és sorry, h. nem tudom csak úgy kikapcsolni őket, mint egy gépet.


öregem, te még soha nem voltál szerelmes, vagy szart sem tudsz a szerelem természetéről.

mert ha tudnál, akkor azt is tudnád, h. az ember nem mindig a megfelelő emberbe szeret bele, és az érzések sokszor erősebbek a józan észnél.


tulajdonképpen sajnállak, h. még soha nem éltél át ilyen nagy érzelmi vihart.

2016. dec. 13. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!