Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít érzelmi-lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít érzelmi-lelki megcsalásnak?

Figyelt kérdés
ha egy férfi azt mondja nekem, úgy, hogy barátnője van, hogy fontos vagyok neki, örül nekem, nem akar tőlem eltávolódni, plusz szerelmes dalokat küldd, akkor az minek számít?

2016. dec. 13. 03:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne sajnálj. :) Tudok a szerelemről egyet, s mást. Csak az a röhej, hogy ennyire gyenge vagy, hogy nem tudsz felül kerekedni az érzéseiden, mint valami kislány. És tulajdonképpen önmagad marcangolod feleslegesen, néha nem árt józan ésszel gondolkodni. :)
2016. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pasit, aki eljátszotta ezt velem :D

Az elején szingli volt, aztán egy pillanat alatt visszavette a régi barátnőjét, aztán elvette feleségül. Most ugyan válnak de ettől még 3 éven keresztül, míg ez történt és a mai napig hajlamos ha olyanja van szerelmes dalokkal elárasztani, lelkitársnak hívni szerelmesen búgni a fülembe. Mert szereti ezt csinálni és kész.

Egy ideig bevettem, mint valami ovis, leesett a lila köd, de aztán most már lekoptatom valami vicces dologgal és együtt röhögünk, hogy ilyen csajszédítő.

2017. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!