Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mikor jött el ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mikor jött el ez a pillanat és mikor?

Figyelt kérdés
Rátaláltatok a párotokra, eltűnt a rózsaszín köd, és még akkor is úgy éreztétek minden rendben van. Nagyon szeretitek a párotokat, de rájöttök, hogy alkalmatlan családalapításra, nem egyformák a vágyaitok, sem a céljaitok. Nagyon fáj, de el kell tőle válnotok, mert nem lehettek teljesen boldogok mellette. Mert ő nem tudja megadni nektek azt.
2016. nov. 4. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen még nem történt és legfőképp azért nem, mert ezt én igyekszem mindig tisztázni az illetővel. Hiába tartják ezt az emberek hülyeségnek meg hiába gondolják azt, hogy majd alakul a dolog, meg a szeretet mindent megold ez nem így van. Ezeket igen is tisztázni kell az elején, hogy ki mire vágyik később. miben hajlandó kompromisszumot kötni miben nem. Sok kellemetlenségtől megkíméli magát az ember, ha ez már az elején meg van beszélve.
2016. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzet, mert ideális társat találni egyáltalán nem könnyű. Lehet, hogy mással megegyeznek az elképzeléseink a jövőt illetően, de ha maga a kapcsolat nem működik, akkor megette a fene.

Én például a mostani páromnál érzem úgy, hogy akár még a jövőről alkotott elképzeléseimet is képes lennék módosítani, csak hogy VELE legyen közös jövőm, annyira passzolunk (még a rózsaszín köd elmúltával is).

Az azonban biztos, hogy igyekeznék nagyon alaposan átbeszélni vele az összes szempontot, pro- és kontra érvet, megpróbálnánk közösen feltárni, hogy milyen tényezők akadályozzák.

Például ha nem akar gyereket (gondolom erről lehet szó), akkor tudom, hogy a párommal nyíltan lehet beszélni az összes ezzel kapcsolatos érzésről, félelemről, akadályozó tényezőről. És könnyen lehet, hogy ezzel már meg is változik az álláspontja. Számtalanszor tapasztaltam, hogy korlátozó hiedelmek akadályoznak bennünket, és ha ezeket sikerült feltárni, akkor elmúlnak.

2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"ha ez már az elején meg van beszélve"


Ebben igazad van, de az emberek véleménye változhat, úgyhogy amit előre megbeszélünk, az nem szentírás.

2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2 év után lassan de biztosan rájöttem, hogy nem ő az, akit kerestem.

Hiába volt belém szerelmes az elején, ez már elmúlt, megmutatta, hogy milyen egoista valójában.

Úgy érzem ideje továbbállni.

Egy ilyen emberrel képtelen vagyok leélni az életemet.

2016. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 3 év után jöttem rá, hogy az exem alkalmatlan a családalapításra és a komoly kapcsolatra.

Mindennél jobban szerettem, nem tudtam akkor elképzelni az életemet nélküle, de tudtam ez hosszú távon nem fog működni.

Persze átbeszéltünk mindent, milliószor ültem le vele beszélni, 1-2 hétig működött, utána kezdődött minden az elejétől.

Az pedig csak hab volt a tortán, hogy képtelen volt beszélni az érzéseiről, mi bántja stb 3! év után szóval később még rosszabb lett.

Rá fél év után elváltak az útjaink.

2016. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!