Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy kapcsolat tönkretett lelkileg? Nem szakítottatok mert reménykedtetek, de kevés volt a jó pillanat vele, a rosszkedv viszont állandó volt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen sajnos :( nehez, de tovabb kell lepni
2016. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt. 17 évig tartott. Már nagyon sajnálom, hogy nem léptem ki belőle hamarabb, mert a mostani párommal tapasztaltam meg azt, hogy milyen is egy igazi társ, akinek nem csak a pénzem kell.
2016. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert egy kapcsolat jócskán kevés ahhoz, hogy enge tönkretegyen (nem tesz tönkre semmi, nem hagyom), de olyan, amiről beszélsz, sajnos volt. Ráadásul lassan ért el a felismerés, hogy az a kapcsolat bizony szörnyen rossz.
2016. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Volt. Bár nem azért nem szakítottam, mert reménykedtem. P-Tisztában voltam vele, hogy nincs jövője, más ok miatt maradtam.
2016. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos volt. Igy utólag én voltam a hülye, hogy nem léptem ki hamarabb, mert az élet tálcán kínálta a jeleket, hogy menni kéne....
2016. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Az alatt volt két öngyilkossági kísérletem és rászoktam a nyugtatókra. Hát, nem vagyok egy stabil személyiség na.
2016. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Volt, 8éves kapcsolat ebbõl az utolsó 3év volt mikor egyre jobban azt éreztem valami nem oké, nem vagyos mellette sem nõ se társ, csak egy anyapótlék s oldjak meg mindent én. Sose volt hatalmas szemèlyiség de go.doltam így is menni fog de elegem lett mikor ezeket tetézte, hogy minden egyes megoldandó probrémát rám hagyott s nem állt mellém még érzelmileg sem hanem csak kételkedett és negatív véleményt formált. Lassan gyomorgörcsöm volt ha láttam és fedzült ugrásra kész házisárkány mert éreztem annyire akaratgyenge, ha gond volt ami neki kényelmetlen az tabu nem reagált semmien kommumikációra. Családja ha kért valamit hazudott nekem pedig róluk ne kelljen sehol se konfrontálodnia. Többször megcsalt úgy ferdítve a dolgokat õ legyen az áldozat. Utólag derültek ki a dolgai. Mindent igért de tenni semmit, hogy boldog voltam e nem számított. Végül ràjöttem csak a megfelelésivágyam s nem a szerelem küzd bennem. Utáltam magam amiért hárpia lettem mellette, nem volt kedvem, energiám hozzá, hogy miatta ilyen maradjak és a semmiért küzdjek érte. Elengedtem.

Ez két éve volt õ azóta selépett tovább, ír,hív de bunkó, míg a közös barátoknak sír, hogy visszakapna. Én feldolgoztam, továbbléptem, végre boldog vagyok egy szeretõ, egyenrangú kapcsolatban ahol mindig elsõ vagyok és számít ki mit érez, gondol.

2016. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Igen, volt, az első szerelmemmel végződött így a kapcsolat.


Másfél évig voltunk együtt, ebből kb 8-10 hónap volt az, amit így töltöttem. Nagyon megbántam, hogy nem léptem ki hamarabb a kapcsolatból.

2016. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen. És a kőkemény szakítással jobban jártam. Szerintem Te is jobban járnál..
2016. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, most elem at. 19/lany vagyok es nyolc evvel idősebb ferfiba lettem nagyon szerelmes. De o par hónap után mondta hogy nem szeret, gyerekes vagyok, es folyton az exhez mert hogy ő par dolgot jobban tudott stb.

Sajnos az en hibám is, nem kellet volna kikezdenem vele, de beszélj józanul egy szerelmes lánynak. De nat mar eljutottam a rra a szintre hogy kilepjek a kapcsoatbol

2016. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!