Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van valakije a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valakije a férjemnek?

Figyelt kérdés

A nyáron rá írt az exe, és elkezdtek csetelni. Csetelésen és pár kép cserén kívül nem történt semmi. Rá kérdeztem és elmondott mindent. Akkor minden kapcsolatot megszakított a csajjal, tiltotta faceről stb... Azóta nem bízok benne, figyelem a tetteit, mozgásait, szóval minden apró kis jelet. Ma este történt, hogy ült az ágyon és nyomkodta a telefonját és mikor oda ültem mellé olyan volt mintha kilépett volna valahonnan. Nem tette le a telefont, hanem fogta de úgy hogy elforditotta hogy nehogy lássak valamit. Kérdeztem hogy kivel beszélget és olyan furcsán mondta hogy senkivel. Aztán kimentem a szobából, utána vissza és olyan volt mintha megint írogatott volna. Nem soká oda jött, és meg akart puszilni és ölelni de mondtam neki hogy ölelgesse azt akivel írogat. Erre nagyon ideges lett és össze vesztünk. Mondta hogy nézzem meg a telefonját hogy nem beszél senkivel. És adta volna ide, de mondtam neki hogy ki lehet törölni. Erre eldobta. Azóta nem beszélünk.

Szerintetek?

Bocs a hosszú szöveg miatt.


2017. jan. 2. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ezt a férjeden kívül bárki meg tudja mondani? Vagy csak olyanokat keresel, akik egyetértenek a gyanúddal?
2017. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hulyeseget csinaltal. Nem bizol benne es ezt zokon vette. Kerj tole bocsanatot es ne viselkedj ugy mint egy hisztis tini.
2017. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A férjem hülye lenne elmondani ha lenne valakije, nem akar elhagyni. Én sem szeretném elhagyni, nagyon szeretem. Csak érdekel egy kívülálló véleménye. Mert engem ugye a féltékenység vezérelt és nem láttam máshogy a dolgokat ez miatt.
2017. jan. 2. 22:39
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez a baj azzal, amikor két 18 éves összeházasodik. Nem bírnak kommunikálni.
2017. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
ugyvan, cseszegesd csak, legyel vele bunko azt lesz ertelme keresni valakot aki mellett jol erzi magat. a nejem ugyanezt csinalja, meg a szovegetek is stimmel, ha nem lenne gerincem meg gyerekem mar masnal lennek ahol beke van.
2017. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem 18 évesek vagyunk. (De jó is lenne annyinak lenni) 😀

40 körüliek vagyunk.

2017. jan. 2. 22:42
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Nem szoktunk veszekedni, illetve nagyon ritkán. De kellenek az őszinte vélemények hogy ne gondoljak butaságot.

Köszönöm a válaszaitokat!

2017. jan. 2. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Tehát ráírt az exe, nem ő kereste..., aztán nyomkodja a telefonját, te gyanakvóan érdeklődsz, hogy kivel beszélget, elfordítja mintha titok lenne, de ha kilépsz a szobából egyből folytatja, nem ám, inkább félreteszi.

40 évesek vagytok, gondolom jó pár év házasság van mögöttetek, ennyi bizalom nincs meg és ilyen gyerekesen reagálsz 40 éves nő éltedre, hogy puszilgassa kinek írogat, akkor én a helyedben fosnék, hogy tényleg azt fogja majd egyszer puszilgatni.

2017. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Nem szoktunk veszekedni, illetve nagyon ritkán. De kellenek az őszinte vélemények hogy ne gondoljak butaságot.

Köszönöm a válaszaitokat!

2017. jan. 2. 22:47
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

"Én sem szeretném elhagyni, nagyon szeretem" - akkor meg nem tök mindegy mi történt ha úgysem hagyod el? Bírom az ilyen kérdéseket......


Exekkel nem cserélünk képet és nem csetelünk, normális esetben. Na jó cset lehet fontos dolgok miatt, de képcsere kizárt.

Ha nincs vaj a fülem mögött akkor nem forgatom a telefonom a másik elől hogy ne lássa. Ennyi a véleményem.

2017. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!