Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van köztük valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami, vagy tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Most van először barátom, nagyon szeretem Őt, azt mondja, hogy ő is engem, de van egy nagyon furcsa dolog.

Van egy ex nője, akivel nagyon viharos volt a kapcsolatuk úgy 2 és fél évig, de azóta is tartják a kapcsit, méghozzá olyan szinten, ami engem nagyon zavar... Együtt járnak vásárolni (a barátomnak ruhákat pl a legutóbbi esetben), találkoznak, néha együtt italoznak baráti találkozó címszóval és olyankor a barátom náluk is alszik, de azt mondja másik szobában és azért, mert a közelkedés csak így megoldható... Kérdeztem, hogy miért kell egyáltalán kapcsit tartani, azt mondta, hogy csak barátok és a csaj amúgy sem akarja őt teljesen elengedni... MIndig hívja azért is, hogy ez-az elromlik, ezt-azt le kell neki fordítani stb stb

Szerintetek túlreagálom vagy lehet, hogy van még valami köztük? :(

20 éves lány vagyok, ők 27 évesek


2017. jan. 7. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is mondják ki, de talonban tartják egymást. Akivel van egy 2 éves kapcsolatod, az mégiscsak hozzád nő egy kicsit(kicsit nagyon). Van aki nem tud megbontani egy ilyen kapcsolatot, hisz jó barátjai is voltak egymásnak. Lehet az egyik fél úgy gondolja, hogy szétmentünk, de azért maradjunk barátok, ne égessünk fel minden hidat magunk mögött és talán majd pár hónap/év múlva megint kialakul valami, ha rájöttünk, hogy mégsem mást keresünk. Hidd el, a legtöbb esetben ez lejátszódik azért a fejben valamelyik fél részéről, amikor "barátok" maradnak, még ha nem is mondják ki.
2017. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem, ez sok lenne. Ex, max utcán össze futunk és köszönés. Közös gyerek nincs, akkor elváltak útjaink, nincs miről beszélgetni.
2017. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nem reagálod túl.

a csaj nem akarja elengedni?

szerintem a pasi sem tudja elengedni a csajt.

a közlekedés csak így megoldható?

ha van egy párom, akit szeretek, akkor nem az exemmel járok bulizni, és főleg nem alszom nála.

ha meg tényleg jóban maradtak, akkor is haza lehet menni utolsó busszal vagy ha ez korai, akkor taxival.

hány km-ről van szó?

minket egy esküvőről 5000-ért hozott haza egy taxi, éjjel, ami már magasabb árkategória, 20 km-ről van szó.


én egy 12 éves kapcsolaton vagyok túl és mindent szépnek láttam, boldogok voltunk, idénre terveztünk kisbabát és esküvőt.

erre dobbantott...ennyi év után.

egy ideje mondogatott egy nevet, de csak mesélt a munkahelyi dolgokról. és valahogy éreztem annál az egy névnél, hogy veszélyes lehet a kapcsolatunkra...nem tudtam megmagyarázni.

van olyan, hogy női megérzés.

amikor lelépett, annyit mondott, elege lett, de nincs senki, csak egy kicsit egyedül akar lenni, nem tudja, mit akar, stb.

aztán 3-4 hét után véletlenül rossz helyre kattintottam és beléptem a céges e-mailjébe.

minden beigazolódott, hetek óta fűzte a csajt, vagy ki tudja, mióta, csak a régi leveleket nem őrzi a program.

és olyan szinten fűzte, hogy én azt ki sem néztem volna belőle. sosem tudtam volna ezt elképzelni róla.

és mindvégig biztosított hogy engem szeret, velem képzeli el a jövőjét, velem akar megöregedni, stb.

még akkor is mondogatta, hogy lehet visszajön, mikor már javában az új csajt fűzte.

az is így derült ki, emailből, hogy együtt utazgatnak, olyan helyekre, amit én is imádok, de ő utálta, ezért együtt nem mentünk. na az új csaj miatt bárhova elment.


szóval ha úgy érzed, hogy ez nem normális, akkor annak oka van.

ez nem belemagyarázás, hanem egyszerűen undorító, hogy van egy barátnője, de a régi nőjénél alszik. ráadásul el tudod képzelni, hogy isznak, és nem történik semmi?

az ember piásan még azzal is összejön, akivel egyébként józanon sosem tenné.

szóval a nyakamat rá merném tenni, hogy ezek ketten nem csak barátok, te meg ott vagy pótléknak, amikor épp a másik nem ér rá.


én már nagyon bizalmatlan vagyok, oda az egész életem, amiért küzdöttem, mindent feláldoztam, és most az éhenhalás szélén vagyok, mert érdekes módon az én nevemre került minden hitel, minden rezsiszámla, még a közös dolgok is, az ő nevén egyedül a kocsi van, milyen érdekes... vitte is magával.

azt akarom ezzel mondani, hogy még ha csúnya dolog is, nézz bele az sms-eibe, vagy telefonról az emailjeibe, mert ott biztos nem kéri be mindig a jelszót.

mivel első pasid, és nem éltek együtt, ezt látom megoldásnak.

ha véletlenül az derülne ki, hogy semmi sincs köztük, akkor megnyugodhatnál, de őszintén szólva én a helyedben nem nagyon reménykednék.

2017. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem bulizni járnak, hanem kettesen borozni. A közelekedés... a kocsi ugye nem játszik alkohol miatt, a busz túl korán eljön, és másik városról van szó.
2017. jan. 7. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de nagyon ostoba labtorlo vagy, ha nem cseszed ki a hapekot meg ezek utan sem. Te vagy tipikus az, akinek meg azt is siman meg lehet magyarazni, hogy a farka veletlen becsusszant, es mozogni kezdett a csajban, igy az nem szex mert veletlen volt. Es meg el is hinned.

Ne legy ilyen ostoba.

2017. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sok lenne. Mondom ezt úgy, hogy több exemmel is tartom barátként a kapcsolatot. Néha összejárunk iszogatni (kb fél évente egyszer, hogy kivel mi van, hogy van...stb), de nem alszunk egymásnál, nem járunk ruhát vásárolni egymással... És a legfontosabb: nem egyből a kapcsolat lezárása után lettünk jóba. Minimum fél év kellett ahhoz, hogy újra emberként tudjuk kezelni egymást. Plusz mi általában nem is kettesben ücsörgünk egymásnál. Vagy nyilvános helyen vagyunk, vagy nagyobb társaságban. Pont azért, mert nem akarunk egymástól barátságon kívül semmit.
2017. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kettesben borozgatás is buli kategória, hisz nincs egyedül, iszogat, jól érzi magát.

Jó, talán nem is buli, de akkor nevezzük szórakozásnak.

Az, hogy kettesben vannak még rosszabb.

Ugye te is érzed, hogy a kettesben borozgatás egy romantikus időtöltés?

Közben becsípnek, kibeszélik a dolgaikat, az alkoholtól kicst lazábbak, felszabadultabbak lesznek, kikezdenek egymással...ha nem így lenne, és nem éreznék olyan jól magukat együtt, akkor nem játszanák ezt el rendszeresen.

Ráadául ha egyikőjüknek kellemetlen lenne, hogy a másik nem tudja őt elengedni, akkor az nem menne bele a következő ilyen iszogatásba, hanem finoman leépítené a másikat, hogy bocsi, most nem érek rá...

De itt valószínű mind a ketten akarják ezt, nem tudják lezárni a kapcsolatot, nem tudják elengedni egymást.

Ebből a hármasból te fogsz rosszul kijönni.

Sián el tudom képzelni, hogy téged is mindig kibeszélnek, a pasi nevet a kis tapasztatlan kislányon, aki bármit elhisz, a nő meg főleg gúnyosan kinevet. És amikor felmennek a csajhoz még meg is említik, hogy te most otthon alszol egyedül.


Nem normális, hogy valakik, akik egy pár voltak, továbbra is egymásnál töltik az éjszakát ilyen gyanús programok után.

2017. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy tényleg csak a csaj beszéli rá erőszakosan ezekre? :S
2017. jan. 7. 12:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De! Nyilvanvalo. A farkara is a csaj ul ra eroszakkal... jo, ha elobb innen hallod ezt a magyarazatot.


Csak ismetelni tudom magamat: ne legy ennyire ostoba.

2017. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze szegénynek pisztolyt szorít a fejéhez. Ha vkivel nem szívesen vagyok együtt azzal nem borozgatok együtt és főleg nem "alszom" nála.
2017. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!