Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire etikátlan, ha találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikátlan, ha találkozom ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Van barátom. Egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk olyan, mint az álló víz, de egyszerűen képtelen vagyok szakítani a partneremmel, mert teljesen megrémít, hogy akkor hirtelen kilép az életemből...

Van egy másik pasi, akivel igazából csak az interneten szoktunk chatelni. (Nem szexchat, vagy akármi, csak beszélgetünk időnként.) A pasi 120Km-re lakik tőlem, és szó volt róla, hogy találkoznánk. Tudom, hogy tetszem neki, és nekem is nagyon szimpatikus eddig ő. (Élőben sosem láttuk egymást) Arra gondoltam, hogy találkoznék ezzel a pasival, de nem randiként, csak azért, hogy végre élőben is megismerjem. Nyilván a pasinak is tisztán megmondanám, hogy ez nem randevú, csak kíváncsi vagyok rá élőben.

Ez mennyire etikátlan a barátommal szemben? (Tudja, hogy beszélgetek a másik sráccal.) Nem lenne semmi testiség sem a találka során, de mégis felvet bennem bizonyos kérdéseket azzal kapcsolatban, hogy egyáltalán szabad-e így találkoznom vele. (Amúgy részemről nincsenek romantikus érzések a chatpartnerem iránt, csupán szimpatikus. De a chatpartnerem sem táplál irántam romantikus érzelmeket azok alapján, amit írt, mindössze csinosnak és vonzónak tart.)

Ti mit gondoltok erről?



2017. jan. 14. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Elobb zard le a szar kapcsolatot, es akkor nem kell ilyeneken ragodnod. Az nem kifogas, hogy "jaj, de akkor megremulok". Az a megszokas. Nem kell egyik peniszrol a masikra atcsungni, amikor mar biztos a helyzet, mert "jaj, te ismet nagyon remult lennel egyedul".
2017. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem egyik péniszről tervezek átcsücsülni a másikra. Egyáltalán nincsenek párkapcsolati terveim a másik pasival, amint azt már fent is leírtam. Nyilván, ha arra pályáznék, hogy ebből én valami romantikus dolgot akarok kihozni, akkor előbb szakítanék a párommal. Csak szimplán szeretném megismerni azt, akivel beszélget, viszont attól tartok, hogy ezzel megbántom a páromat.
2017. jan. 14. 09:45
 3/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

"viszont attól tartok, hogy ezzel megbántom a páromat."


Minket nem bántanál meg vele ne aggódj! Ja bocs, hogy a párod megbántanád-e?! Akkor miért is nem az érintettet kérdezed meg erről? Pontosan azért tart itt a kapcsolatotok. Ezzel az egyetlen egy mondattal leírtad az összes problémátokat! Nem kommunikáltok. Mit teszel? Idegeneket kérdezel meg mit szólna a "párod" (!!!) ahhoz, ha te találkoznál egy idegen férfival. Most lehet újat mondok, de mi nagyon nem csókolunk téged, nem szeretünk téged és főleg nem dugunk meg. De nem is megyünk haza hozzád. Úgyhogy ha férfi lennél most azt mondanám keresd meg a tökeid, hogy megvannak-e még, de mivel lány vagy így csak azt mondom, hogy most már ideje lesz az irányítást a kezedbe venni, és a problémádat az érintettel megbeszélni. Ha erről nem tudsz vele beszélni, akkor csak egy díszhal vagy egy akváriumba. Veled megtörténnek dolgok, de az életed fölött annyi hatalmad sincs mint egy szél sodorta falevélnek!

2017. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

"De a chatpartnerem sem táplál irántam romantikus érzelmeket azok alapján, amit írt, mindössze csinosnak és vonzónak tart.) "


A chates úriember csak megdugna.

2017. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg a pasidat mit gondol a talàlkàról ès meg van oldva. Igaza van az egyik vàlaszolónak. Kommunikàció nem àrtana...
2017. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem az új pasi miatt kell rendezned a mostani kapcsolatodat (akár úgy, hogy felpezsdíted azt az állóvizet és rendbehozod, akár úgy, hogy lezárod a kapcsolatot), hanem magad miatt.

Az élet rövid, nem lehet éveket pazarolni egy rossz kapcsolatra.

2017. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én igaziból azt nem értem, hogy ennyire nem szoktál eljárni másokkal mondjuk ebédelni/kávézni (mondjuk kollégákkal vagy barátokkal), hogy meg kell kérdezni, hogy ezt szabad-e, vagy ennél többet érzel az ügy iránt?


Ha az első, akkor beszélj a barátoddal, aztán max. hívd el őt is, ha zavarja. Ha a második, akkor nem kéne menned.

2017. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Vagy nekünk vagy magadnak hazudsz, vagy mindkettő.
2017. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van messze lako chatpartnerem, es tekintve, hogy semmi egyebet nem kepzelnek a dologba, fel sem merulne bennem, hogy etikatlan lenne talalkozni egy kb srachaverral.

Neked nem okes a kapcsolatod, ha a ferfi beprobalkozna a talalkozon, maris nem lennel ilyen biztos benne, hogy nem akarsz tole semmit. Ha unalmas a paroddal, azzal valamit kezdeni kell, fuggetlenul ettol a talalkozotol, semmi remiszto nincsen az egyedulletben sem.

2017. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kolosszus22 ***** válasza:
72%

Neked inkább a barátoddal kellene megoldani a problémáidat, lehet most azt mondod nem akarsz ettől a pasitól semmit, de 120km-ről elmászik hozzád...szóval azért a háttérben csak mozoghat valami...ha ettől nem is, majd lesz másik chatpartner akitől majd igen, egyértelmű jelzések a szar kapcsolatodra, hogy kívülálló férfiakkal beszélgetsz és akarsz találkozgatni.

Az a baj, hogy te is egy tipikus kapcsolatfüggő, gyáva ember vagy. Fos a kapcsolatod, de kilépni nincs merszed, mert jajj akkor hirtelen egyedül maradsz, jajj mi lesz akkor. Komolyan sírni tudnék az ilyen emberektől, nőktől, rengetegen vagytok. Hány ilyen nő van (meg gondolom férfi is) társkeresőzik,stb. a barátja mellet.

2017. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!