Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes nőnek unszimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes nőnek unszimpatikus vagyok, akivel találkozom?!

Figyelt kérdés

Külsőre is kifejezték már a nemtetszésük, de akivel esetleg továbbjutok és mondjuk elfogadja, hogy úgy nézek ki, ahogy, őket az zavarja, hogy nincsenek kicsapongó dolgaim, nem vagyok perverz állat, normális szexuális igényeim vannak és nem vágyom világmegváltásra. Én vagyok a rossz, vagy a világ körforgása gyorsult fel körülöttem?


20+ srác (férfit sem írok, mert nem akarok túlozni)


2016. nov. 17. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi baj a kulsoddel?
2016. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Ez aztan az onsajnalat!!!

Kapard ossze magad,es fel a fejjel!

2016. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan, mi ebben az önsajnálat? A tényeket írtam le. Kérdést tettem fel. Ha nem tudsz normálisan megnyilvánulni, ne is írj inkább semmit. Rendkívüli módon örülök, hogy ebben a világban a másikat senki sem hallgatja meg, csak fújja a fäszságait.
2016. nov. 17. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi információból semmit sem lehet eldönteni.


Nem tudjuk hogy nézel ki(csak, hogy szerinted szarul), hogyan viselkedsz (csak, hogy szerinted normálisan).


De valószínűsíthetem, az utolsó mondatból, hogy inkább veled van a probléma, mint a világgal, bár a nőknek vannak fura dolgaik amiket ők se értenek, de ezt el kell fogadni és menni előre.


22/f

2016. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nem mondod :D ***** válasza:

Szerintem csak nem volt szerencséd...és ne feledd: aki egyből leír, csak mert külsőre nem jössz be neki és nem ad esélyt arra, hogy megismerjen, az biztosan nem olyan, mint akire te vágysz :)

25/L

2016. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!