Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám abbahagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám abbahagyni a megcsalást, ha úgy érzem párom nem szán rám elég figyelmet?

Figyelt kérdés
Eddig minden pasimat megcsaltam, tudom szégyen és stb, de nem ítélkezni jöttél ide gondolom. Az elsőt azért, mert ő is engem, túl sokat járt el bulizni, majd egy lánynál töltött éjszakája után, egyenesen hozzám jött egy gyűrűvel. 5éve voltunk együtt. Itt vége is lett. Másik komolyabb eset most van, amikor úgy érzem csak testileg szeret engem.Minden nő látja , ha ez tényleg így van, milliónyi jel van rá és én szeretem, meg jövőt terveznék stb. Csak ahhoz, hogy ezen túl tegyem magam, hogy ilyen hullámvölgyei vannak vagy nem tudom mi ez, ahhoz más figyelmére van akkor szükségem. és mindig akad egy, aki nem csak az ő élvezetére gondol, hanem rám is. Párkapcsolatom nem oké, de nem szakítok, mivel érte elhagytam egy biztos pontot az életemből (mert munkafüggő, anyafüggő volt és néha elfelejtette, hogy létezek). Segíítség, normális vagyok?

2017. jan. 19. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen pasid.

"Másik komolyabb eset most van, amikor úgy érzem csak testileg szeret engem.Minden nő látja , ha ez tényleg így van, milliónyi jel van rá és én szeretem, meg jövőt terveznék stb."

Butaság. Az egyik barátnőm, pont ezt gondolta. Képtelen volt felfogni, hogy sokat kell tanulnom az egyetemen.

2017. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a kommunikáció oldja meg ezt, egymás felfedezése és odaadás oldja meg ezt. Megmondod neki, hogy viszonzást vársz tőled, figyelmet, s a tiszteletért meg szeretnél dolgozni. Kérdezd meg tőle, hogy ha ő neked ezeket megadja, akkor mit kér cserébe tőled. Ilyen egyszerű.
2017. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmondtad ezeket neki? Miből gondolod, hogy csak testileg szeret? Írnál példákat?
2017. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy normális, kapcsolatfüggő vagy.

TE is írod, hogy nem szakítasz, akármilyen sza.r is a kapcsolat, inkább félrejársz, de akkor se leszel egyedül.

Majd ha jön jobb, ami fix, akkor érte kirakod a mostani pasit, addig elvagy a langyos fo.sban.

Ráadásul extrán beteg vagy, mert az írod, hogy a jövőt tervezgeted olyan emberrel, akiről te úgy gondolod, hogy csak szexre kellesz neki. Te meg félrelépsz mellette.


Azt pedig nem tudod elfogadni, hogy egy kapcsolat sem tökéletes, mindig lesznek hullámvölgyek, amit együtt kell megoldani, nem más fa.szán pörögve, mert "figyelmet kapsz". Ja, egész biztos nagyon szerethet, ha tudja, hogy van pasid, de azért dugni összejártok.


Egyáltalán nincs halvány sejtelmed se arról, hogy hogyan néz ki egy egészséges kapcsolat, úgyhogy minden ilyesmire tökéletesen alkalmatlan vagy. De mégsem tudsz meglenni egyedül, mert neked a "figyelem" az egyenlő a dugással. Akkor érzed, hogy törődik veled egy férfi, ha épp benned jár a farka.


A jövőt úgy tervezed, ahogy akarod, alakulni meg úgy fog, hogy egyik férfi után a másikat teszed tönkre. Becsúszik egy gyerek, félrekúrsz, mert amíg dolgozik, hogy eltartsa a családot, addig nem rád figyel. Utána nagy cirkusz után külön mentek, te cuccolsz át a másik pasihoz, mert valahová csak menni kell.

Hogy biztos legyen a helyed, ott is pottyantasz egy gyereket, utána megint meg a rinya, hogy nem törődik veled eleget, neked figyelem kell, amit persze másik pasitól kapsz meg.

Állandóan tartalékban lesz a következő pasi, akihez oda tudsz költözni a kölykeiddel, mert az éppen aktuális kapcsolatod a sír szélén egyensúlyoz.

Aztán valamikor 40 felé egyszer úgy leszel kivágva, hogy nincs tartalék pasi, mert az elvirágzott bájaid már nem kellenek senkinek, és főleg nem érnek annyit, hogy melléd még a gyerekeid is bevállalja valaki. Dugópajtit persze lehet találni, mert lyuk az lyuk.

De a lebukás után már nem lesz pardon, irány az utca.


Akkor jön majd az, hogy minden férfi mocsok állat, mert ezt tették veled, és mindenki bűnös, csak te nem, aki "végigszenvedte az életét".


Ezer és egy ilyen történet van, ami úgy kezdődik, hogy a csaj fiatalon fa.szról f.aszra repked, aztán így végződik. Név szerint is fel tudnék neked sorolni egy párat, aki ugyanezt csinálta huszonévesen, most meg két gyereke van két apától, és ugyanezt az életmódot folytatja.


Neked kell kiszállni ebből a mókuskerékből, méghozzá úgy, hogy ha a kapcsolatod sz.ar, akkor szakítasz a pasival. És kicsit egyedül leszel. Aztán legközelebb olyannal állsz össze, aki nem csak egy nedves lukat lát benned (bár elég nehéz lesz ilyet találni....)


Persze ilyen soha nem lesz, eszedben sincs se szakítani, sem kipróbálni a szingli az életet, úgyhogy minden marad a megszokott mederben: fa.szról fas.zra repkedsz, mint méhecske a virágok közt, és gyűjtögeted a spermát a kis tarisznyádba.

2017. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A te problémáid elég mélyen gyökereznek, de van erre egy ősi sumér módszer: menj el pszichológushoz.
2017. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

4-es! Nem védem a kérdezőt, de pontosan az a baja, hogy érzelmileg hanyagolja el a párja és csak testileg szereti, mint ahogy fogalmazott.


Látom, hogy neked nagyon tetszik a "más f..án pörögni" kifejezés, de nem hiszem, hogy ez lenne a gondja, inkább a lelki elhanyagolás.


Ennek egyetlen módja van, az őszinte kommunikáció, ha így sem működik, akkor szakítás.

2017. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Akkor olvasd el még egyszer, amit írt!

1. Nem fog szakítani, pedig tudja, hogy a párkapcsolata nem oké.

2. Azt írja, hogy más figyelmére van szüksége, akit utána úgy határoz meg, hogy az ő élvezetére is gondol. Bocs, de nekem ebből nem az jön le, hogy egy forrócsoki mellett plátói beszélgetést folytatnak, és kicsit udvaroltat.


A probléma gyökere pedig igenis az, hogy neki a férfi figyelme kimerül abban, hogy szexet kap. Az nem zavarja, ha szeretet nem, elvégre gond nélkül van együtt olyannal, akinek csak szexre kell, és el se akarja hagyni. Sőt, szereti meg közös jövőt tervez...


A hullámvölgyekre se a nagy lelki beszélgetések, és egymás segítése a megoldás, á dehogy: hanem hogy legyen valaki, aki kielégíti.


Nem ma jöttem le a falvédőről, azért a férfiak se szentek: mennyire vesz komolyan egy férfi egy olyan nőt, akiről tudja, hogy van párja, de belemegy vele szexuális viszonyba? Biztos, hogy csak az őszinte és tiszta szerelem vezérli, meg az önzetlenség, hogy segítsen neki helyrebillenteni a kapcsolatukat.

Mi más?


Azt is leírta szépen, hogy egyik pasiért hagyja el a másikat, és mindenkit megcsalt eddig, de szakítani nem fog. Ez pontosan a kapcsolatfüggőség leírása.


Hosszú távon csak romlani fog a helyzet, mert nem lesz olyan pasi, aki ezt örökké le fogja nyelni, és egyszer mindenki lebukik. Viszont nagyon is híre megy, ha egy nő ilyen: ismerősök között, munkahelyen, az exek baráti körében. A végén a kérdező szépen egyedül marad, mert senki se mer vele kezdeni, mert úgy is meg fogja csalni.


Lehet várni a csodát, hogy a mostani pasija varázsütésre mindenben tökéletes lesz, és boldogan élnek együtt, hűségben és jólétben. Csak nem ez a reális.

2017. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keress egy olyat, aki nem szar le... és szeret! Te is szereted és eszedbe sem jut megcsalni!!!

Ámen.

2017. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

Nem vagy normális, ne haragudj a kifejezésért, de a szánalmas rád a legmegfelelőbb szó. Ahogy fentebb is írták, gyáva, kapcsolatfüggő ember vagy, te mindig támaszkodni akarsz valakire, mert egyedül életképtelen vagy. Amíg nem szeded össze a bátorságod és állsz a sarkadra, zárod le a nem működő kapcsolataid és megcsalás helyett olyan partnert keresel akivel normálisan működhetne is a dolog, addig csak vergődni, szenvedni fogsz az életben, "kapcsolatokban".

29F

2017. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező példája tipikus esete annak, amikor egy kapcsolat nem jut el odáig, hogy a nő valóban nőnek tudja érezni magát benne. Ezt a pasi nem tudja, vagy nem akarja megadni neki, mert van ez a téveszme, hogy akkor ő papucs lesz.

Ilyenkor a legjobb továbblépni, és megkeresni azt a pasit, aki mellett nem opció a megcsalás, mert észre sem veszed, hogy van rajta kívül is férfi.

2017. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!