Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeptember óta viszonyom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta viszonyom van a testvérem menyasszonyával?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem szeretnék magyarázkodni tudom aljas dolog, de sajnos kicsit rossz nézni amikor a testvéremmel van... mintha féltékeny kezdenék lenni mit tegyek? A lány úgy erzem nem érez úgy mint én, nála csak szex vagyok amikor a testvérem dolgozik...
2017. jan. 25. 18:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"mit tegyek?"

Kérd meg a testvéredet, hogy dobjon le újra a Taigetoszról, mert az elsőt túlélted. Majd a menyasszonyát is.

2017. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
1. : Feltetted a kérdést és meg is válaszoltad helyette. :D Egyetértek.
2017. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Azt kell, hogy mondjam : összeilletek. Csodálom, hogy tükörbe tudtok nèzni. Remelem a tesód egyszer rájön, hogy milyen undorító egy testvére és felesege van. Sajnálom hogy ilyen fèrgekkel van körülvéve. (igen, tudnèk mèg szebbeket is mondani ami rátok illik :) )
2017. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az embereket.

Az is felháborító amikor a barátság nem számít és egymás csajával/pasijával d*gnak az emberek, de hogy még a TESTVÉRT se nézik semmibe???

Én elhiszem, hogy szerelem meg minden, de akkor legalább ne titkos viszonyként lenne a kapcsolat, hanem lenne annyi gerinc az emberekben hogy őszintén elmondják az érintettnek, hogy mi a helyzet.

Nem vagyok egy prűd nőszemély, de az ilyen még nálam is beteszi a kaput!

Anno egy férfi velem csalta meg a feleségét. Azóta is hihetetlen büntudatom van, amikor meglátom a nőt, rettentően szégyellem magamat a társaságában, pedig nem is tudja hogy megcsalta a férje.. Nem hiszem el, hogy te pedig a saját tesóddal megcsinálod ezt..

2017. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekel jelenleg a negatív kommentek, tudom én is hogy milyen dolog nem kiotatást kértem! Undoritoak vagyunk tudom de a kérdésem az hogy mit tegyek? Minimális érzelmet kezdtem táplálni iránta... nem szeretném soha, hogy kiderüljön hatalmas családi botrány lenne belőle. Meg is bántam, hogy elkezdtük!
2017. jan. 25. 18:48
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Inkább szexelj a hugoddal vagy anyáddal, az is etikusabb ennél.
2017. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
18:51-es attól még hogy egy féreg vagyok sajnos beteg még nem! :)
2017. jan. 25. 18:52
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el a testvérednek! Kérlek! Még olvasni is rossz, hogy ennyire alattomosan átvernek valakit. Ráadásul a saját testvére és menyasszonya.
2017. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó nehéz dolog...két dolgot tudsz tenni szerintem:

1. Elmondod a testvérednek, hogy mit csináltatok. Valószínű, hogy a nőt azonnal kidobja, téged pedig soha nem fog többé testvéreként nézni.

2. Mélyen hallgattok a dologról a csajjal, abbahagyjátok, amit csináltatok, az első esetben is, aztán összeházasodnak, vagy mondjuk egy csoda folytán még valakivel megcsalja a tesódat, és akkor ott borul a bili. A legjobb talán neked az lenne, ha a nő szakítana a testvéreddel, és azt mondaná, hogy egy idegennel csalta meg. Vagy hazudna valamit, hogy már nem szerelmes, vagy valami hasonló b@romságot. Az úgyis könnyen ment neki eddig is.

2017. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Ja szóval úgy kezdted el kefélni, hogy mégcsak nem is voltál belé szerelmes?? Ne haragudj, ha még szerelmes lettél volna azt mondom hogy csak félig vagy szar alak mert az érzelmeknek nem lehet parancsolni. De hogy csak azért keféled mert csak... hányinger alak vagy. Pont a tesód nőjébe kell űríteni. Grat
2017. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!