Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. A volt menyasszonyával még mindig tartja a kapcsolatot, telefonálnak, illetve írnak egymásnak üzeneteket. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom mindig elmondja ha beszélnek, nincs köztük semmi, de szeretne tudni a lányról, hogy jól van-e.
2015. aug. 9. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Egy - régi - exemmel néha szoktunk üzeneteket váltani, egyszer telefonon is beszéltünk már. 7 évig voltunk kapcsolatban, azért mégiscsak része lett valamilyen szinten az életemnek. De fel sem merült, hogy újrakezdjük, már csak barátként gondolok rá, és ő is rám.
2015. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, normális. Jó esetben ha vége a kapcsolatnak akkor barátként válnak el az emberek.
2015. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
65%
nekem is van olyan exem, akikkel barátok maradtunk egy idő után. Ha egyszer két ember szerette egymást vmikor, miért kötelező később utálnia? Ezt sosem értettem. Köztünk már nem lesz semmi, mert ha együtt akarnánk lenni, akkor együtt lennénk.
2015. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én viszont félek. Tudom, hogy nagyon szerette azt a lányt, az életét is feladta volna érte és biztos vagyok benne, hogy most is szereti és engem sosem fog úgy. Szeret engem is, de biztosan másképp, látom rajta hogy néz a másik lányra. Ha elhagy?
2015. aug. 9. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha elhagy, akkor úgysem tudsz mit tenni. Ha elhagy, nem biztos, hogy az exért teszi. De ha egyfolytában ezen parázol, akkor jó eséllyel ki is váltod, hogy elhagyjon.
2015. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Engem nem érdekel, hogy ki hány évig volt része valakinek az életének az ex az ex.
2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!