Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van arra esély, hogy egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy 10 éves kapcsolat túléljen egy durva megcsalást?

Figyelt kérdés

Ha kiderült a páromról,hogy majdnem 2 éve szinte folyamatosan egy másik pasival csalt ?

Tudom,hogy akasztanivaló bolond vagyok ,de ennek ellenére is szeretem és szeretném megtartani .. Képest lehetek valaha egy ilyen szintű áruláson felülkerekedni ? Tudom,hogy az lenne a legjobb,ha hagynám a francba és én is ezt javasolnám hasonló helyzetben,szóval ilyen választ lehetőleg nem várok.



2014. jan. 26. 02:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Én azt gondolnám végig, hogy mit nem kapott meg, amit a másiktól megkapott. És megkérdezném tőle, hogy ha vágyai voltak, miért nem mondta el.
2014. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

2 éve szinte folyamatosan??? És te vissza akarod fogadni?? Mert akkor még megérteném ha csak 1x történt volna meg "véletlenül" na de 2 évig csinálni? Az azért elég nagy tahóság...

Tudom, hogy nem vártál ilyen választ, attól még kapsz.

2014. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

azért nem,mert a nők nem képesek csupán testileg megcsalni,ahogy mi férfiak.

nekünk a dugás olyan,hogy 1 óra múlva már eszünkbe sem jut és ugyanúgy azt a nőt szeretjük továbbra is akivel élünk,a nők nem ilyenek ezügyben.

szóval ezért a válasz nem.

2014. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lilla : vagy elmondta,csak nem figyeltem rá .. Csak mar utolag jokor okokodok en is .. Most inkabb az erdekelne,hogy ez hogyan dolgozhato fel akar folytatassal,akar bucsuval .. Nem akarok nagykepu lenni,de nagyon sok lehetosegem lett volna alkalmi kapcsolatokra ez ido alatt,de mindig ott volt,hogy engem hazavarnak..
2014. jan. 26. 02:12
 5/26 anonim ***** válasza:
én azt tudom, hogy én nem tudnám soha elfogadni, báár 10 év hosszú idő.... passz :S nem sokat segítettem....
2014. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ettol felek en is.. Most meg annyira faj,hogy mindent bevallalok es megfogadok ,hogy megtartsam ..de mi lesz ha par het mulva mindenben felhangorgatom ? Azzal ki lehet nyirni veglegesen ... Bar ha realisan nezem,ez mar halottnak a csok..
2014. jan. 26. 02:22
 7/26 anonim ***** válasza:

Egy ilyen megcsalásnál szerintem reménytelen, hogy teljesen tovább lépj. Főleg, hogy valószínűleg érzelmileg is kötődik már a másik sráchoz, nem várhatod el tőle, hogy hagyja ott (mert ha képes volt 2 évig hazudni, valószínűleg mellette döntene), ahogy ő sem azt Tőled, hogy maradj vele. Bár kérdés, hogy a másik srác tudott-e Rólad.


Fontosabb az szerintem, hogy Te emberileg, egyénileg feldolgozd, és ne veszítsd el a hited a lányokban/nőkben!

2014. jan. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát ez szép, hogy ennyire szereted, de azért két éven át, az már durva, csak nem voltál neki elég jó, meg fog csalni legközelebb is, valamit nem adtál meg neki ezért máshoz fordult, beszélj erről vele, ezen nem lehet felülkerekedni, ha vele maratsz amikor csak rá nézel eszedbe fog jutni hogy elárult. Én azt javaslom hagyd ott, és ha esetleg szeretett téged akkor ő fog oda menni hozzád bocsánatot kérni.
2014. jan. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A "kapcsolatuk" kb 2.5 honapja veget ert ,csak tegnapelott derult ki az egesz egy igazi joakaronk altal ..ugyhogy most jarok. 44. Ora ebrenletnel es ugy a 32-33 orai kajamentes idoszaknal. Javasolta a parkapcsolati szakertot , ebbe meg belemegyek - de amikor eppen a jozan esz kerekedik felul,akkor latszik a vege..
2014. jan. 26. 02:52
 10/26 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad. 2éves kapcsolat? Basszus a 10 évetekből 8 volt tényleg csak a tietek? Ezt én nem engedném, nem viselném el.
2014. jan. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!