Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiszem el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el a barátnőmnek, hogy szeret!?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm sok ideig valakivel most visszakönyörögte magát de nem tudom elhinni hogy szeret,ez nem tetszik neki. Miért?
2017. febr. 1. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed el akkor miért vetted vissza? Bosszu?
2017. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem de aki megcsalja a párját sok időn keresztül az szereti?
2017. febr. 1. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igy érzem én is,de ő az ellenkezőjét állitja
2017. febr. 1. 10:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát... Azért érzed így, mert a testbeszéd és cselekedetek a kommunikáció 70-80%-át kiteszik. A maradék 20% meg az, hogy mondja neked, hogy szeret, de az kevés...


Nekem is volt, hogy barátnőmmel szakítottunk, aztán még csókolóztunk, kézenfogva mentünk, együtt aludtunk, de ő mondogatta nekem, hogy DE NEM VAGYUNK EGYÜTT.

Én nem hittem neki, mert a testbeszéde abszolút nem ezt mutatta... Aztán egy hét múlva koppantam, mikor rájöttem, hogy ő komolyan gondolta, attól függetlenül, hogy mit csináltunk együtt.

2017. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csernus dokinak is nagy fejtörést okoz a nőket kiismerni!
2017. febr. 1. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez írt kommentemre jött ez a női válasz:


"A 4-es válaszolónak üzenném, hogy sajnos igazad van. El kell ismernem nőként, hogy úgy igaz minden szavad, ahogy leírtad. Sokszor nem tudjuk mi sem, hogy mit szeretnénk."


Itt a kérdés linkje, ha valaki nem hiszi:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


És egyébként más nőktől is hallottam már, hogy sokszor tényleg a nők sem tudják, mit is akarnak (de azért a férfi legyen határozott, és tudja, hogy mit akar, meg azt is, hogy a nő mit akar). Bár ez megint nem fog tetszeni az itteni nőknek, mert nem szeretnek szembesülni az igazsággal, de sokszor azt érzem, tényleg nem is érdemes logikát keresni a nők viselkedésében. De persze majd hamarosan megjelennek a nők, és megpróbálják bebizonyítani, hogy kizárólag a te hibád, hogy megcsalt a barátnőd, de abban is hibás vagy, hogy visszafogadtad, szóval úgy jársz, mint a nyuszika a sapkával, mindenféleképpen te fogsz kapni.

2017. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenném, hogy IGEN tényleg van egy ilyen jellemzője a nők viselkedésének, viszont ez egyre halványul, ahogy érnek. Ezt szerintem fontos kihangsúlyozni.

De úgy 25 éves korukig azért eléggé látványos ez a viselkedés, és gyakran baromi idegesítő. Van kivétel, és vannak nők, akik irgalmatlanul okosak, és MÉGIS hülyén viselkednek.


Ránézésre látsz egy normális, csodás lányt, aki okos, szép, vicces stb. Aztán amikor már hónapok óta ismered, akkor valami fura van, és a szavai és tettei különbözni kezdenek... és hónapokkal később jössz rá, hogy nem te voltál a hülye, hanem a lánynak nem volt fogalma se arról, hogy mit is akar pontosan.

Iszonyat összezavaró tud lenni, amikor egy intelligens ember bolondul meg ilyen szinten a környezetedben. De előfordul, és szerintem 13-25-ig a Nőkkel gyakrabban. Meg úgy amúgy is a nőkkel fordul elő gyakrabban szerintem. De ez csak a hímsovinizmusom mondatja velem biztos.

2017. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Amiket itt összehordasz, azoknak se füle, se farka, a kérdéshez köze meg végképp nincs :D

Ad 1: honnan veszed, hogy az idézett választ tényleg nő írta?

Ad 2: attól, hogy tényleg nő írta, miért feltételezed, hogy MINDEN nő ilyen?

Ad 3: én tudom, mit akarok, és mik a céljaim, elvárásaim az élet minden területén, és az én szememben pl a pasik nagy része logikátlan és érthetetlen, most akkor hogy döntöd el pártatlanul és biztosan, hogy melyik nem a "normális"?

Ad 4: ha valakivel nem jössz ki jól, nincs meg az összhang, nem értitek meg egymást rendesen, azt elég hamar meg lehet érezni, és el lehet egymástól búcsúzni, nem értem, hogy miért visszatartó erő az ismerkedéstől az, hogy nem tudsz kijönni mindenkivel :D


Kérdező!

Mi a halál bánatáért fogadtad vissza? Egyrészt megcsalt, másrészt nem bízol benne, harmadrészt úgy jön le a kérdésből, hogy ezen még ő fel van háborodva. Mi értelme így? Dobd már ki, és keress egy értelmes nőt, az Isten szerelmére...

Ha nem teszed, akkor egy idő után úgyis megmérgezi a "kapcsolatot" a féltékenykedés, bizalmatlanság, vagy pedig a nőd unja meg, hogy nem bízol szegénykében, szóval úgyis halálra van ítélve a dolog, kár erőltetni. Kíméld meg magad a további szenvedéstől, és hajítsd ki a fenébe.

2017. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:

Nem igazán fejtetted ki az egész sztorit, de röviden erre annyit tudok mondani, hogy mondani sok mindent lehet!

Gondolom a szeretővel nem úgy sültek el a dolgok ahogy várta, aztán most azt mondja téged szeret, te vagy a biztos pont az életében aki van olyan hülye, hogy visszafogadja a megcsalásai után, hát persze, hogy most téged "szeret"!

Legyél vele továbbra is, majd a következő megcsalásánál is mantrázgasd azt magadban, hogy "há aszonta engem szeret"! :D

2017. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!