Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtok olyan happy end-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan happy end-es történetet ahol a megcsalt félnek válás, szakítás után sikerült talpra állnia és boldogabb az élete, mint az őt elhagyó, megbántó, megcsaló exének?

Figyelt kérdés
Mint pl Rékasyra is rájár a rúd,Détár enikő meg boldogabb mint valaha.
2017. febr. 1. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenkinek sikerül talpra állnia. Utána meg bármi történhet, jó és rossz is.
2017. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Azert ez nem olyan egyszeru,mert ha jol tudom,Detar E. Csalta meg eloszor a ferjet egy tancosfiuval...

Nem akarom Rekasit se partolni,de nem lehetett konnyu dolga a felesegevel.

Ki tudja,boldog e amugy Detar E.,v csak ezt nyilatkozza az ujdagokban ,h bosszantsa a volt ferjet...

Nem minden feher,es fekete.


De en is szeretnek ilyen torteneteket olvasni,mikor a gonosz elnyeri bunteteset,a jo pedig a jutalmat...

2017. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki rendbe jön,felépül lelkileg egy válás után, gondolom nem kíván rosszat az exének. Mármint ha érett, kiforrt jellem. Rajtad miben segítene ez a történet?
2017. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi 7 éve voltunk együtt, volt egy 4 éves gyerekünk, mikor a férjem összejött egy munkatársával, majd el is hagyott miatta. Elköltöztek jó messzire, hamar összeházasodtak, én meg egyedül maradtam a gyerekkel, akivel egy évben egyszer találkozott. Később én is találtam párt, azóta házasok vagyunk és boldogan élünk. Az exemék meg állandóan veszekedtek, pár év múlva el is váltak. Időközben rájött, - kb. 2 év után - hogy a gyerek is hiányzik neki, az új feleséggel meg nem lett. Pont a válásuk környékén volt, hogy mi a férjemmel és a lányommal elköltöztünk külföldre. Akkor persze ment a harc, hogy hogy képzelem, hogy elviszem a gyereket az engedélye nélkül.
2017. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk látszólag efelé indult, aztán megsem lett happy end. A volt vőlegényem 4 hónappal az esküvő előtt hagyott el egy tanítványáért, amíg én külföldön voltam. Mire hazajottem (2 hónapot voltam kint összesen) kipakolta a cuccaimat anyukámhoz. Ripityára törtem, alig tudtam lábra állni. Fél év múlva ismertem meg valakit, akibe azonnal beleszerettem. Rá pár hétre megjelent az exem, hogy élete legnagyobb hibáját követte el, ne is érti, hogy mi történt vele, beparázott, de adjak neki még egy esélyt, egy életen át szeretni foga stb stb. Ha nem akkor kezdtem volna el randizni vkivel,akkor lehet h sikerül is neki visszaédesgetni, annyira szerettem.

Aztán megtudtam h jobb híján együtt maradt a csajjal, én meg elkezdtem egy boldog kapcsolatot. Közös ismerőseink mondták h nem.boldog, folyton veszekednek, többször szakítottak pár év alatt. Nekem pedig boldog kapcsolat, eljegyzés, gyerek, minden csodaszépen alakult. Egészen addig amíg a férjem alkoholfüggő nem lett. Éveken át küzdöttem ellen, mígnem fél éve elváltunk. Épp pár napja akadtam véletlenül rá egy esküvői fotós oldalán a régi párom esküvői fotóira azzal a lánnyal, akiért anno elhagyott. Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni - főleg egy válás után - arról h milyen lehet az a házasság ami ennyi szakítás meg minden után valósul meg. A lényeg h neki azóta ia van párja, felesége én meg sok évnyi szenvedés után egyedülálló anya lettem.

Semmi sem fekete fehér, az elet pedig nem tündérmese, hogy a rossz megbűnhődik, az áldozat meg elnyeri méltó jutalmát...

2017. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apósomék.

Anyósom járt főleg félre.

Elváltak, após hamar talált új asszonyt, aki ráadásul anyóssal ellentétben boldogan kontrollálta, és gondozta apóst. 20 éve együtt vannak, anyós2 úgy beszél vele, mint egy értelmi fogyatékossal, és boldogok!

Anyósom öt évvel később találkozott a második férjével, szerencsére még megismerhettem és el tudott jönni az esküvőnkre. Öt éve halt meg. Anyósom most már túlvan a gyászon, és egy ötven éves puma, aki után harmincas pasik bomlanak.

Szóval mindketten jól jártak.

2017. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Már megvolt az esküvőnk időpontja, amikor a exvőlegényem véletlen lebukott. Közvetlenül mielőtt megkért, 1 hónapig összejárt egy ismerős nővel... Természetesen óriási csalódás volt, rögtön lemondtam az esküvőt és szakítottam.

Kb. 1 évig tartott, amíg összeszedtem magam. Ekkor találkoztam a jelenlegi párommal, soha nem voltam még ennyire kiegyensúlyozott és boldog! Utólag nagyon hálás vagyok, amiért így alakult az életem.

Az exem (amennyire tudom) azóta nem találja önmagát, a magánéletben sem és a karrierjében sem túl sikeres.

2017. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elnézést mindenkitől,senkit sem szeretnék megbántani,de nem értem,ha egyszer szétmentetek,miért érdekel titeket hogy mi van az exetekkel?

Elváltam az első férjemtől,megcsalt,nem érdekelt mi van vele...keresett párév múlva,és elmondta tudja mit éltem át mikor megcsalt,mert csalja a nője,kérdeztem és??? menjek vissza hozzá..mondtam soha.... Szétmentek,mint kiderült mert a volt nője mesélte el,aki miatt elhagyott hogy őt is csalta,jelzem nem kérdeztem,nem kerestem ők írtak rám..nem érdekelt.... külön vagyok a második férjemtől,együtt van egy 3 gyerekes nővel,állitólag terhes a nő...mindig ezzel jön mindenki,szoktam mondani engem nem érdekel,az sem ha boldog,az sem ha nem..az sem ha vitáznak,az sem ha jól élnek...ő a múltam...nem fordítok rá energiát hogy azt nyomozgassam hogy él...van párom,én boldog vagyok,a többi nem az én dolgom..

Ha véget ér egy kapcsi,nem kell vele tovább foglalkozni...és nem szabad kárörvendőnek sem lenni,mindenki vissza kapja az élettől amit másoknak ad,a jót is a rosszat is...

2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igen,igazad van teljes mértékben...de gyarló az ember,és kíváncsi...

Némi elégtételt azért érezhet valaki, hogy aki kiszúrt, elbánt vele, most nem boldog..

Nem mindenki olyan erős mint te, hogy toyik az exére, volt szeretőre stb...

2017. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom 5 ös, remélem azért még megtalálod a boldogságot!
2017. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!