Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni, túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Volt régebben egy majd féléves kapcsolatom azon hamarabb túltettem magam, mint az októberben véget ért 2 hónapos "kapcsolat", ami igazából távkapcsolat volt, és csak egy fellángolás. De külsőre nagyon bejött a lány. Ennek ellenére nem tudom magamat túl tenni magam rajta, pedig az ízlésünk sem egyezett annyira és a belső dolgaival sem sikerült megbarátkoznom. Mondhatnánk úgy hogy belezúgtam, de értékrendileg nem vonzott. Akkor miért olyan nehéz továbblépnem?


25F



2017. jan. 2. 14:45
 1/2 anonim válasza:

Na, detto ugyan ez van velem, a 3 éves párkapcsolatomon hamarabb túltettem magam, mint a 3 hónaposon. Illetve nem tettem túl magam a 3 hónaposon, mert mindig engedem, hogy visszajöjjön, lassan egy éve. Pedig erőt kellene már vennem magamon, de egyszerűen képtelen vagyok elküldeni, pedig tönkretett idegileg és anyagilag is. De ha a szemébe nézek... Gyenge vagyok.


Mi sem egyezünk nagyon sok mindenben, mégis... Talán igaz az, hogy az ellentétek vonzzák egymást, nem tudom. Erre én is szeretném tudni a választ. Én arra a bizonyos "kémiára" gyanakszom.

2017. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerted igazán akkor a masikat, és az ismeretlen dolgokat a legjobb elkepzeleseid szerint gondolrad szóval illuzio,alomkep, disney varazslat. Ha en elhinnem hogy az almom csak egy karnyujtasnyira van mit még nem tennék érte, de ez csak a kepzelet és nem a valóság.
2017. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!