Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Foglalkoznátok ezzel a dologga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok ezzel a dologgal a helyemben vagy ennyi idő után felesleges?

Figyelt kérdés

A barátommal nem sokára egy éve leszünk együtt. A kapcsolatunk elején néha mesélt az exéről, hogy ő szerelmes volt belé, de csaj csak hülyítette.Elmondta, hogy a szakításuk után még sokáig próbálkozott,hogy hátha a lány is szereti, aztán elvileg megismert engem és sikerült túl neki lépni rajta.

Most derült ki a napokban, hogy a kapcsolatunk első 4-5 hónapjában többször kereste a lányt és bár, mesélt neki rólam, hogy boldog velem mégis egyszer együtt akart aludni vele, de a lány visszautasította.

Azaz a barátom 8 hónapja megakart csalni az exével.Csak azért nem tette meg, mert a lány nem akarta. Most, hogy kiderült egy percig sem tagadta, de azt állítja, hogy az után abszolút nem kereste, nem beszéltek és végülis mióta együtt vagyunk nem is találkoztak egyszer sem.

Szerintetek egy nem megtörtént megcsalás ennyi idő után számít? Jogosan haragszom rá és fontolgatom a szakítást?

Egyébként ezen kívül nincs gond a kapcsolatunkkal, terveztük az összeköltözést, úgy gondoltam ez egy hosszú és boldog kapcsolat lesz.


2017. febr. 4. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Régen volt.Elmúlt.Veled van,és ez a fontos.

Ha közös a jövőtök képe,az szerintem elég pozitív.

Ez egy építő jellegű kapcsolat eddig.

2017. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát simán megcsalt volna, ha a csaj is belemegy.

Nálam ez lapátot jelentene, mert nem rajta múlt, hogy nem tette meg.

Az meg amúgy sincs, hogy valaki boldog egy kapcsolatban, de azért mással dugna.

2017. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem a saját történetem, hátha segít a döntésben...

Sok-sok évvel ezelőtt összejöttem valakivel. A kapcsolatunk első egy hónapja arról szólt, hogy hallgattam a panaszait, hogy az exe milyen szemét volt vele, csúnyán átverte (amúgy tényleg, ezt közös ismerősök is megerősítették). Aztán egy idő után úgy tűnt, hogy sikerült túllépnie a múlton és a meglévő kapcsolatra koncentrálni. De csak úgy tűnt...

Évekkel később felbukkant az ex. Egyszer véletlenül megláttam, hogy hónapok óta csetelnek és bizony elég erotikus irányba terelődött a téma. Nekem az egészben az volt a furcsa, hogy ha annyira szemét volt a csaj, ahogy mindennek elhordta, akkor hogy képes még egyáltalán szóbaállni vele... sőt, nem csak szóbaállni, hanem udvarolni neki! Sok furcsaság volt még, ezekre most nem térek ki, de akkor kellett volna észbe kapnom, hogy mennyire kétszínű alakkal élek együtt.

Utóbb kiderült, hogy ugyanúgy írogatott, sőt, találkozgatott másokkal is, gyakorlatilag bárkivel, aki erre nyitott volt.

Ha a kapcsolatotok első pár hónapjában már megvolt benne a szándék, hogy megcsaljon, akkor meglesz később is. És a következő alany nem biztos, hogy nemet mond...

2017. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha a csaj írna neki, hogy meggondolta magát, jöhet, akkor a randitok közepén is azonnal otthagyna téged és menne hozzá. Én nem szívesen lennék "szamár", de te tudod, mit bír az önbecsülésed...
2017. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!