Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után hazaköltöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hazaköltöztem mert az albérlet egyedül sok és felesleges, ezzel lehet probléma a jövőt illetően?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk a barátnőmmel, hazaköltöztem, mert amúgy családi házban lakunk és csak anyám él, és egyedül meg nem akartam albérletben maradni csupán azért, hogy különálló férfinak tűnjek aki nem lakik otthon.


Ez problémát fog okozni a jövőben a nőknél, hogy otthon lakok szülőnél 32 évesen?

(amúgy egy nagy családi házrólvan szó)


2017. jan. 3. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja persze ha komolyra fordulna a kapcsolat akkor idővel különköltöznénk.
2017. jan. 3. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó. Én találtam szakítás után párt már "otthonról", és most nem találok saját lakással.


Pedig mindkét esetben 30 felett voltam. Szóval nem gondolom hogy ez annyira kritikus, még akkor sem, ha sok nő hangoztatja, hogy ő nem akar olyat, aki otthon lakik.

2017. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az albérletek árai megugrottak, tehát sztem nem gond, ha valaki nem másnak adja a keményen megkeresett pénzét, hanem inkább félretesz sajátra.

Ez csak abban az esetben gond, ha a randipartner megkérdezi, hogy hol élsz, és ha nem kérdezi meg, hogy miért, akkor van a baj.

Nekem volt nem kevés ilyen randim, ahol fanyalgott az illető, mikor mondtam, h otthon lakom. Az indokom az, h apám már nem önellátó, anyámnak már kell a segítség, és mivel dolgozom, mellette meg nekik segítek, azért felesleges másik lakásba mennem, hogy ott legyek egyedül, és csak arra tartsam fent, hogy esténként ott feküdjek le, majd reggel ott keljek fel. Pedig nem kéne albérletbe mennem, két lakásom is van, ki vannak adva albérletbe.

2017. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!