Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi felesleges van rajtam és így nézek ki akkor lehet ilyen szintű barátnőm pénz nélkül jó személyiséggel?

Figyelt kérdés

Így érzem magam jól szóval a fogyjál le kijelentésektől kíméljetek meg


[link]


Ilyen picit husis nők


[link]


[link]


2017. jan. 7. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Dagi vagy és dagi barátnőt szeretnél?Hol itt a probléma?
2017. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Végre egy férfi aki duciként nem 50 kilós cicababa topmodellt akar barátnőnek.
2017. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem simán találhatsz ilyen barátnőt magadnak. A lényeg, hogy probálkozz, tegyél érte.

Az már jó, hogy szereted magad, és elégedett vagy magaddal. Így könnyebb ismerkedni szerintem (nem tudom kifejteni miért :D )


Ami a fogyást illeti, tudom, kérted, hogy azzal most hagyjunk. De nem a kinézeted miatt kellene fogynod, hanem az egészséged miatt :)

2017. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
A képeken mutatott szép és duci csajokra szerintem nincs esélyed,mert rájuk sok jó kondiban lévő pali is hajt ám sikerrel,de csúnya és kövérekre van esélyed.
2017. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4. De ha nekem jobb a személyiségem...és tudjuk hogy az a jó kondis pasik inkább csak szexet akarnak tőlük én meg komolyan kapcsolatot és egy nőnek sokszor csak komoly kell
2017. jan. 7. 09:05
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek ilyen párt, van egy két éves lányuk. A férfi nagydumás, humoros, karizmatikus személyiség, valószínűleg ezzel bűvölte el a nőt. :)
2017. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy érzed te jól magad, csak felveszed ezt a szerepet, feladva azt, hogy lefogysz.
2017. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Kb. olyasmi alkat vagyok, mint az első csaj, arcra is szépnek szoktak mondani.

Nem akarlak elkeseríteni, de a férjem edző. Ennyit arról, hogy helyes pasi duci nőtől nem akar komolyat.

Illetve már nem vagyok hamvasan fiatalka, de így is nagyon sok pasi bepróbálkozik, mindenféle korosztályú és külső-belső adottságú, ha szingli lennék, tudnék miből válogatni.


A jó személyiség önmagában csak barátsághoz elég. Testi vonzalom nélkül sosem lesz belőle szerelem.


Nincs azzal baj, ha nem akarsz tenni azért, hogy jobban nézz ki, és így érzed jól magad. Csak akkor fogadd el, hogy nem lesz olyan barátnőd, amilyenre vágysz.

Pl. én se tudok lefogyni, sose leszek 50 kg. De sportolok, ápolom a külsőm és odafigyelek az öltözködésre, hogy kihozzam a kis fókatestemből a legjobbat. Sose mondanék olyat, hogy így érzem jól magam, de elfogadtam, hogy nem leszek vékony.


Nem tudnék olyan pasival együtt élni, aki zsíros kenyeret eszik a tévé előtt, és belehal, ha elmegy kirándulni vagy uszodába.


A párkeresést a férfi és a nő is ott bukja el, amikor elhagyja magát, és kijelenti, hogy őt így kell elfogadni, mert neki a kényelmes semmittevés megfelel.

2017. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
1. Amikor az elhízás népbetegség statisztikailag sem jön ki hogy minden nőnek sportos pasija legyen. Neked mázlid volt de bizony sok ilyen nő egyedül fog maradni ha nem köt kompromisszumot...na akkor jövök én
2017. jan. 7. 09:26
 10/22 A kérdező kommentje:
8.as, bocsi
2017. jan. 7. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!