Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komoly megcsalásnak számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly megcsalásnak számít ha részegen történt a dolog? 19N

Figyelt kérdés

Egy kolis bulin nagyon sok vodkát ittam, aminek az lett az eredménye, hogy miután több fiúval is táncoltam, az egyikükkel többször is csókolóztunk. Sokat fogdosott, de nem feküdtünk le egymással, tehát gyakorlatilag csak a csókig jutottunk. Józanul persze nem csinálnék ilyet és általában nem is iszom olyan sokat, de ez éppen egy nagyon rossz nap volt és emiatt kicsit többet ittam a kelleténél. Tudom, hogy nem jó amit csináltam, de azt nem tudom hogy elmondjam-e a barátomnak vagy ha megtenném, az milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. Nem szeretnék szakítani vele egy ilyen buta kis botlás miatt.


Röviden a kérdés az lenne, hogy szerintetek (fiúk) ez túl komoly megcsalásnak számít vagy egyszer elnézhető?



2017. febr. 9. 19:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
30%

Aki szerint komoly megcsalás egy részegen elkövetett csók, az egy kib***ott szűz, vagy tényleg annyira életképtelen, hogy nem találna magának mást.

Magyarul ők sem akadnának ki. Vond le a következtetést.

Viszont ha magától jön rá (és előbb-utóbb rá fog), az már elég para :)

2017. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem jó amit tettél,de ez még szerintem a megbocsájtható kategória.

A lényeg,hogy tanulj belőle!

Biztos,hogy rendben van a kapcsolatod?

Tényleg csak a pia hatására történt az egész?

Ezeket azért nem árt átgondolni.

Ha nem akarod elveszíteni a párodat és túl tudsz lépni a dolgon,akkor szerintem ne mond el neki.De te ismered milyen ember.Hogy fogadná.

f40+

2017. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted ez kérdés, kérdező? Ha részegen földhöz vágsz egy tányért, utána kijózanodva bocsánatot kérsz a darabjaitól, akkor lesz újra egy ép tányérod?

Ne érts félre, nekem sem jogom, sem okom elítélni téged. Csak nem értem, miért kérdés, hogy megcsalás-e, ha részeg voltál.

2017. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésed komolytalan. Többször is smároltál valakivel, az pedig, hogy részeg voltál, nálam csak súlyosbítana a dolgon.


Ha van benned gerinc, mondd el a pasidnak, aztán bízz a szívében...

2017. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valakitől undorodok, akkor attól részegen 10000* annyira undorodok, nem nyomulok rá...."


Hát akkor jó neked meg a szalonsznob barátaidnak is, hogy ők is csak önmagukat adják részegen. Képzelem ezeket a vad rozéfröccsös partikat :D Biztos viccből hívják tudatmódosítónak az alkoholt is.


Egyébként igen ez egy szörnyű elképesztően mélységesen elítélendő gyalázatos felfoghatatlanul rothadó penészes nyálkás nyúlós torkon akadó elviselhetetlen tett volt kérdező, szerintem legjobb lesz ha kimész a házatok mögé és elásod magad de nagyon gyorsan ugyanis ez egy NAGYON NAGYON KOMOLY MEGCSALÁS ezt a törvény is bünteti annyira komoly szerintem lassan rád töri az ajtót a D.E.A. szóval most gyorsan még ásd el magad élve!!!

Persze ez azonnali szakítást és minden nemű esély megvonást érdemel mivel semmi különbség e között a gaz tett között meg aközött mintha mondjuk hetek hónapok vagy éveken át csaltad volna a párodat aki eltart téged 1000x a szemébe hazudván, gcis szájjal csókoltad amikor hazaértél és előadtad neki, hogy szereted miközbe csak egy lelki szemetesládaként tartottad magad mellé láncolva megfosztva őt az igaz szeretet és boldogság lehetőségétől, elvéve tőle a legszebb éveit és a legnagyobb kincset amit sem isten sem ember soha nem adhat vissza neki: az időt... Szóval kérdező szerintem már most nyúlj az ásóért!!!


Talán egy kis irónia is volt az előbbi bekezdésemben, azonban figyelmeztetlek arra is, hogy az ide irkáló erkölcshuszárok valószínűleg még a soha életükben nem csókolóztak olyan lánnyal mint amilyen te vagy még ha csak egy átlagos egyetemista sunci vagy akkor sem. Otthon rejszolnak max a teen home video keresőszavakat használva és ide írogatják ki keresztény bölcseleteiket. De nevezzük inkább őket csak simán álszentnek :) Itt ezen az oldalon elméletben mindig mindenki olyan könnyen szakít és old meg problémákat :)

2017. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
42%

#26

Iróniának szántad, de a "poénkodós" része a reális szerintem.


A rozéfröccsöt meg nem igazán szeretem, inkább pálinka, whisky, abszint, bor, esetenként vodka kerül elő a bulijainkon, és előfordul, hogy valaki üvöltve hány, de még úgy SE tesz olyat, amit józanul nem csinálna (nyilván a konkrét üvöltve hányás kivételével, optimális esetben az ember nem szokott hányni józan, egészséges állapotban)

Sőt, soha nem láttam még olyat, aki kifordult volna magából... vagyis hát egyszer igen, de az a srác élt kokainnal is, szóval nem az alkohol miatt volt.


Annyira vicces, mikor valaki némi alkoholt atom kemény cuccnak állít be, amitől teljesen önmaga inverze lesz XD Szerintem aki ilyet mond, az nem ivott még, csak látta a Tibi atyás mémeket facebookon, aztán annyi :D

2017. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
30%

#26

Ja, a keresztény bölcselethez meg annyit, hogy ateistának vallom magam és a legszimpatikusabb vallási témájú mű, amit életemben olvastam, az a sátáni biblia volt :DDDDD

De nyilván amiéprt szerintem nem oké pofánköpni a párom, már egyből szentfazék vagyok :D

2017. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
En tenyleg nem csokoloztam meg a kerdezohoz hasonlo lannyal, mivel hetero no vagyok... :(
2017. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de szerintem inkább személyiségtől, mintsem a nemtől függ a reakció. Röviden: igen, komolyan venném, ha a pasim részegen valakit lesmárolna. Nálam még lehet második esély, de az egyben utolsó dobás.


Már az is elég meredek, hogy egy magát értelmesnek valló, nagykorú ember úgy viselkedik, mint egy idióta tinédzser, és prosztóra és hülyére issza magát...

2017. febr. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Tudod, elszomorodva látom, hogy milyenek a mai lányok. Nekem van/volt barátnőm. 3 hete derült ki, hogy megcsalt. Egyszeri botlás volt a részéről, de akkor is. Akire feltettem az egész életem, megbíztam benne, ezt tette velem. Kért egy újabb esélyt, próbálkozik, látom, hogy tényleg megbánta, állítása szerint csak engem szeret, velem tervezi a jövőt. Akkor mégis miért csalt meg? Én még szeretem, ezért adtam neki még egy esélyt, próbáljuk meg helyrehozni. 2-3 hete megy már ez a dolog. Mérges most már nem vagyok rá, csak mérhetetlenül csalódott. Hagyok időt, de érzem, valami megváltozott..és nem tudom, hogy vissza fog-e jönni ezek után, ami régen volt. Pedig olyan jó lenne. Mindent megadnék azért, hogy olyan legyen mint régen, de félek, ezzel a megcsalással tönkretett mindent. Nem értem a mai lányokat. Ennyire nem számít nekik a tetteik következménye? Hozzáteszem, ha csak csókolóztál, akkor azt még fel is tudnám dolgozni és el tudnám neked nézni. A csók az egy botlás, mondhatjuk annak. De az, hogy sokat fogdosott, te meg hagytad...hát... itt én elgondolkodnék, hogy tényleg igazi szerelem-e a miénk.
2017. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!