Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komoly megcsalásnak számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly megcsalásnak számít ha részegen történt a dolog? 19N

Figyelt kérdés

Egy kolis bulin nagyon sok vodkát ittam, aminek az lett az eredménye, hogy miután több fiúval is táncoltam, az egyikükkel többször is csókolóztunk. Sokat fogdosott, de nem feküdtünk le egymással, tehát gyakorlatilag csak a csókig jutottunk. Józanul persze nem csinálnék ilyet és általában nem is iszom olyan sokat, de ez éppen egy nagyon rossz nap volt és emiatt kicsit többet ittam a kelleténél. Tudom, hogy nem jó amit csináltam, de azt nem tudom hogy elmondjam-e a barátomnak vagy ha megtenném, az milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. Nem szeretnék szakítani vele egy ilyen buta kis botlás miatt.


Röviden a kérdés az lenne, hogy szerintetek (fiúk) ez túl komoly megcsalásnak számít vagy egyszer elnézhető?



2017. febr. 9. 19:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%

Hát én nem tudnám elnézni ugyanis, ha táncolni tudtál, nem ittál annyit, hogy "sok legyen".

Mellesleg, ha piásan megcsalod a párodat, idő kérdése, hogy mikor teszed meg színjózanul is.


Én kidobnálak ezek után.

2017. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
92%

31-es, és milyenek a mai fiúk? Ugyanúgy csalják a párjukat...


Szóval NEM nemre kéne lebontani meg általánosítani, hanem SZEMÉLYEKRE. Vannak gerinctelen ösztönlények, meg vannak normálisak.

2017. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
18-as, az altató egy rohadterős narkoleptikum, NEM hasonlítható össze a piával, de ha téged ez felment, akkor veled vavvak gondok.
2017. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Szóval NEM nemre kéne lebontani meg általánosítani, hanem SZEMÉLYEKRE. Vannak gerinctelen ösztönlények, meg vannak normálisak."


Mivel én a nőket szeretem, ezért mondtam őket. A srácok nem érdekelnek, leszarom őket, hogy milyenek:)

2017. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
7%
Nem gaz, plane nem 19 evesen. Ha valoszinuleg megtudja mastol, akkor mond el, kulonben ne bantsd feleslegesen.
2017. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
92%
Nekem megcsalás igen! Úgy vagyok vele,ha 1x megteszi akkor kitudja még hányszor. Mert piára nem fogunk semmit,aki nem bírja a piát az minek iszik? Mértékkel is lehet piálni
2017. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A pia nem kifogàs. Igen megcsalàs, és a pasidnak joga lenne tudni. Aki egyszer megteszi, többször is meg fogja. Idővel màr alkohol sem kell hozzà. Érdekes, én is voltam részeg( egyszer), mégsem csaltam meg a pàrom. Pedig lett volna lehetőség.

Egyébként biztosra veszem, hogy volt aki làtott. Bàrki beköphet. Szóval jobban jàrnàl ha te mondanàd el. A pasi helyében kidobnàlak.


Aki ittasan hajlamos a hűtlenkedésre, az majd józanul is meg fogja tenni.

2017. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy ilyen történt. Megtörtént. Az a gond hogy megint előfordulhat, és akkor még tovább mész majd.

Vagy majd nem emlékszel mi történt.


Egy ilyen ember mint te a kutyának se kell. ennyi.

2017. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!