Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak hogy képesek egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy képesek egyszerre több nővel is szexuális kapcsolatot létesíteni, ráadásul úgy, hogy még otthon is van asszony?

Figyelt kérdés
Ott van a lebukásveszély,fertőzések,érzelem nélküli szex...Hm..nem értem.
2017. febr. 12. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
igen
2017. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan úgy, ahogy leírtad... de ugyan ezt, a nők is magas szinten művelik.
2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is tudnak egymásról,a legjobb esetben az otthoniról.Mindegyiknek előadják a tutit és unalmassá,elcsépeltté nyilvánítják az otthonit...

Így mindenkinek hazudnak,még önmaguknak is.

2017. febr. 12. 16:34
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Mert a férfiaknak nincsenek érzéseik
2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük csak oda,hogy:Egyes férfiak!

Köszönöm.

2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es férfiből ilyen sokkal több van,tapasztalat.

Meg a legtöbb nő érzelmet is visz a szexbe,a férfiak meg mennek a f*rkuk után.

2017. febr. 12. 16:37
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös,10-ből 9 ilyen,úgyhogy nagyon halvány "egyes".
2017. febr. 12. 16:39
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Én férfiként sosem tennék ilyet, ellenben nőből rengeteget olyat láttam, aki összevissza szexelt, akár idegenekkel is, megcsalta a párját, stb. Szerintem egyenlőek az arányok a mai világban.
2017. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
kérdező szerintem meg 10 olyan férfiból aki a zsánered 9 ilyen.....a férfiak teljes halmazára vonatkoztatva azért elenyészőbb.....na könnyíts a lelkeden. Hogy bánt el veled Mr. Armani&Borosta Macho???
2017. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Némi férfigyűlöletet érzek a kérdésben, és a kommentben is. Attól még nem minden férfi ilyen, mert te belefutottál egy ilyenbe, és elhittél neki minden szép szót.

Naponta több kérdésnél is olvasom, hogy a nők izmos, szakállas szexgép után áradoznak, aztán egyszer megjön az életükbe, gyorsan szétteszik a lábukat, majd a férfi amilyen gyorsan jött, olyan hamar el is tűnik, és jön a rinya, hogy a férfi mekkora szemét. Talán nem kellene mindenkivel ágyba bújni, és jobb világot élnénk ilyen téren.


Ahogy előttem is írták, nem minden férfi ilyen, és nem csak 10-ből 1 kivétel. Az ismerősi körömben kb 1 ilyen ember van, aki mindenkit maga alá gyűrne, de a többinek eszébe sem jutna. Normális férfiakkal kell ismerkedni, és akkor nem lesznek ilyen gondok.

2017. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!