Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért gondolják így a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják így a férfiak?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megcsalják a feleségüket,de nem a szeretőt választják ,mert az asszony a biztos pont.

Honnan veszik ,hogy a szeretővel nem lenne jobb?

Jobb egy rossz kapcsolatban kínlódni inkább?

Ezt nem nagyon értem


2017. febr. 19. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi úgysem vesz el, hiába is reménykedsz. Azt meg ne hidd el, hogy annyira rossz, csak kifogás sok esetben arra hogy legyen mentsége a tettére.
2017. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Ezek szerint nem.

Na meg valószínűleg nem lehet az egész kapcsolat rossz, egyszerűen csak a mindennapi teendők mögött elveszett a tűz.

Sosem lennék szerető, mert azokat csak ágyasként tartják a férfiak. Ebben régimódi vagyok, tudom, de kapcsolat nélkül nem is feküdnék le senkivel, nem még hogy a lábai előtt heverjek azt választva, hogy lelép velem.

Ha meg jóval idősebb a férfi, akkor nyilván tetszik neki egy fiatal teste(szülés után, idősebben a nők azért már felszednek pár kilót, nem olyan fittek, nincs annyi idejük a hajukra, sminkjükre), és jó mókának tartja, DE nem fogja komolyan venni, az biztos.

2017. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1'nem vagyok szerető,csak érdekel a kérdés.
2017. febr. 19. 22:21
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi úgysem vesz el, hiába is reménykedsz. Azt meg ne hidd el, hogy annyira rossz, csak kifogás sok esetben arra hogy legyen mentsége a tettére.
2017. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ne írd már le 20-szor!!
2017. febr. 19. 22:23
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, elvégre ha szeretnék és tisztelnék a párjukat, nem lépnének félre. De szeretet és tisztelet nélkül van értelme a kapcsolatnak? Szerintem ez szimplán arról szól, hogy kényelmes nekik, hogy az asszony otthon főz rájuk és várja őket haza, de közben fiatal húsokkal hancúroznak. Gusztustalan dolog, apum is ezt tette anyummal, el is váltak és azóta egy csepp tiszteletet nem érzek iránta, egyszerűen leírta magát egy életre a szememben, pedig ennek már 5 éve.

20L

2017. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kolosszus22 ***** válasza:
70%

1-esnek igaza van egyébként, a férfiak legtöbbje direkt sokkal rosszabbnak festi le a szeretőjének az otthoni kapcsolatát, ezzel ürügyet, indítékot ad az egészre, plusz fenntartja a reményt a nőben, hogy majd egyszer otthagyja miatta a családot, asszonyt. Ez az egész egy nagy színjáték amit a nők bekajálnak.

29F

2017. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

Mitől lenne az a kapcsolat rossz?


Hiányos. Ennyyi az egész. Az viszont nem feltétlenül jelent egyben rosszat is.


Tegyük fel, hogy minden remekül klappol a felek közt (tényleg! Szerelem, harmónia, minden) - egyvalamit kivéve: az egyik félnek menthetetlenül más a libidója, mint a másiké. Mert mondjuk aszexuális. Vagy a gyerekszülés után elmúlt neki.

Most akkor menjenek szét - csapot-papot felrúgva ezen egy probléma miatt?

Vagy a másik fél áldozza fel magát a hátralévő életére?


Menjen, oszt szexeljen mással.

A párkapcsolat továbbra is funkcionál, és a szintén kielégítetlen "harmadik fél" is megkapja az ő testi szükségleteit. Tehát mindenki jól jár.

2017. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

Egyik válasz sem talált. Bár a #8as még igaz is lehet.


Nagyon jól megvagyok a szeretőmmel, és össze is jöhetnék vele, csak nagy a távolság, térben, és időben is. Az meg sokat elárul az asszonyról is, hogy 4 évnyi kapcsolatot nem vesz észre. Nem, biztos pont az asszony, csak egy szükséges rossz. A szeretővel, nekem legalább is biztosan jobb lenne.


DE! És itt a válasz a kérdésedre, amit már a #6os válaszban leírt a kislány. "egy csepp tiszteletet nem érzek iránta". Nehéz főleg ha nem is akarják elhinni, de az apák is szeretik a gyerekeiket. Sokszor másét is, akit a sajátjuknak hisznek. Ha elmennék akkor a feleségem, ahogy a többi anya is, ellenem fordítaná a gyerekeket. Abból az "életből", amit én alapoztam, és biztosítottam neki(k). Válás után, minden az övé lenne. Hiába járna nekem az általam, egyedül megkeresett vagyonom fele, azt ha a nő nem akarja, akkor nem fizeti ki. Csak a férfiakat kötelezi a bíróság a fizetésre, a nőket nem. Arról nem is beszélve, hogy miközben milliókkal tartozik, fizetni kell neki annyi "gyerektartást", ami 2x annyi gyerekre is sok lenne. A gyerekeket, meg élből, gondolkodás nélkül az anyának ítélik még akkor is ha az apjánál jobb dolguk, és sorsuk lehetne.


Nem az asszonyhoz ragaszkodunk, vagy a munkánk "gyümölcséhez". Az nem számít. Hanem a gyerekekhez. Azokhoz a gyerekekhez, akiket az anyjuk simán ellenünk fordít, amint kevesebbet látnak minket. Ezt a #6os válaszoló bizonyítja a legjobban. Ráadásul Ő tényleg azt is hiszi, hogy az apja egy rossz ember, és az anyja a jó. Pedig csak az anyja szemszögéből ismer mindent, az apja véleményére nem is kíváncsi, és nem is hajlandó meghallani. Tehát tökéletesen az apja ellen lett fordítva. Ebben 99%-ig biztos vagyok. És még valamiben, de nem írom le előre.


Egy szerető feleség mellett a férfiak nem lépnek félre, több okból. Ha üres a "zacsijuk", akkor nem áll fel másik nőre, és ráadásul lusták vagyunk másik nő után futni, ha az otthoni kielégít. Ráadásul ha a feleség figyel, akkor már az első félrelépést, és annak előjeleit is észreveszi, tehát tud tenni ellene. Persze ha nem akarja észrevenni a jeleket...

2017. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9 akkor se választanád a szeretőt ,ha nincs gyerek?
2017. febr. 20. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!