Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt tenyleg igy gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt tenyleg igy gondoljak a ferfiak?

Figyelt kérdés

A parommal ugy hozta a sors hogy parkapcsolatban kell elnunk , de belathato idon belul vege lesz . Emiatt nekem sok szabadidom lett kora delutantol estig raerek.

Mostanaban elkezdtem sminkelni , a hajamra , kulsomre jobban oda figyelek. Neki ez szemet szurt , bantja hogy itthon nem voltam valami csinos (farmer , sportcipo stb) most pedig csinossan oltozok , holott csak tobb lett az idom tudok magammal foglalkozni . Tobb is igy az onbizalmam jobban erzem magam...eszem agaban sincs elhagyni en csak neki es magamnak akarok tetszeni...

Nem ertem ez miert nem tetszik meg neki....



2016. dec. 20. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Az eleje, az nem tavkapcsolat akart lenni?
2016. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ! Csak kijavitotta az autokorrekt.
2016. dec. 20. 22:11
 3/13 A legrosszabb ***** válasza:
27%

Belátható időn belül vége lesz a kapcsolatnak, sok szabadideje van a nőnek, sminkelni kezd, piperészkedni, aztán kiderül, esze ágában sincs elhagynia.


Kajak csak én érzem ezt az egész párkapcsolatot szeméttelepre valónak? :D

2016. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Elirtam , nem parkapcsolat hanem tavkapcsolat ! Ha parkapcsolatot akartam volna irni tenyleg erdekessen hangzana..:D
2016. dec. 20. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

"A férfiak?" Hát egyesek biztos igen, mások biztos nem.

A sminkelés ízlés dolga, szintén van akinek bejön és van, akinek nem.

A külsőtől függő önbizalom pedig fake önbizalom.

2016. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igyekszem a belulrol fakado onbizalmamat is novelni , de meg nehezen megy !

De idovel az is rendbe fog jonni ! :-)

2016. dec. 20. 22:20
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Most nem azért, de egy csinos ruhát is éppen annyi idő felvenni, mint egy nem csinosat. A smink max. 10 perc, ha nem vakolatot csinálsz. Szóval nem értem, hogy jön ide, hogy most van időd.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tedd, hanem inkább azt, hogy amíg nem távkapcsolatban voltatok, miért nem tetted.

2016. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hat ez jo kerdes...

Igazabol mem volt ra igenyem...

Most rajottem hogy ogy csinosabban sokkal jobban erzem magam! :-)

Meg a parom is mindig ellenezte hogy csinos legyek....

2016. dec. 20. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"Meg a parom is mindig ellenezte hogy csinos legyek...."


Tényleg? Na akkor értem. Ilyent a betegesen féltékeny, birtokló pasik szoktak tenni.

2016. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mond el neki hogy nem azért adsz magadra többet mert más szeretnél vagy hasonlók hanem egyszerűen rájöttél hogy jobban érzes így magad, jót tesz az önbizalmadnak, jobban érzed magad a bőrödbe.

Azt a gondolkozást meg sosem értettem hogy a párod nem akarta hogy csinosan öltözz. Miért zavarja ha jól nézel ki. Az én párom szereti hogy ha jól érzem magam a bőrömben . Ha otthoni ruhába vagyok akkor is megdicsér ha megyünk valahova akkor is és egyáltalán nem zavarja a meg néznek mert büszke hogy az ő barátnője vagyok őt szeretem az ő kezét fogom.


Gondolom azt hiszi más pasiknak is akarsz tetszeni vagy konkrétan valakinek, mondtad hogy előtte nem volt jellemző hogy ennyit adtàl a külsődre ezért nem tetszik neki.

2016. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!