Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel h a férfi elhitette velem h én vagyokkk élete szerelme közben amint megkapott, már más nő kellett neki?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek a férfiak? Addig probálta eljátszani h jó ember amig meg nem kapott. Pedig igyekeztem nem korán. Aztán mégis más nő is kellett neki utána.. Miért hazudta akkor azt h én vagyok élete szerelme? Nem volt öbizalma az is benne lehet,meg figyelmeztettek h gerinctelen ember, de én hinni akartam h jó lesz vele.

2017. febr. 25. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni kellett volna másokra, vagy legalábbis résen lenni. Gondolj arra, hogy legközelebb már erre is figyelni fogsz. Próbálj megbocsátani magadnak, sajnos mást is "átvertek" már az ilyen rossz emberek.
2017. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a férfiak ilyenek, hanem az a férfi volt ilyen. Te nem tudod feldolgozni, majd az idő feldolgozza. Vannak ennél sokkal súlyosabb párkapcsolati problémák is. Te annyit tudsz tenni, hogy elhatározod, legközelebb hallgatsz a figyelmeztető szavakra.
2017. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők közt is van ilyen nyugi.
2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ne izgulj,belefutsz még pár ilyenbe,amíg megtalálod a megfelelő embert.80% a férfiaknak ilyen hazudós!
2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a helyzetet részben magadnak is köszönheted,mert hagytad magad megvezetni.Hiába szóltak mások előre,te mentél a pofonért.Viszont ezek után okosabb és erősebb lehetsz,ha összeszeded magad.Sokunkkal megesett már ez nem egyszer,az élet ilyen.Az emberek közt irtó kevés,aki jó és tiszta lelkű,így nem mindegy,kinek adod ki magadat és mennyi idő után.A naivságnak ára van.
2017. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert az emberek nem veletlenul beszelnek ezt-azt,de te biztos azt hitted,csak irigyek a boldogsagodra :D Maskor okosabb leszel.
2017. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van azért biztos nem alaptalanul mondtak róla rossz dolgokat,de én hiszem hminden emberben benne van a jó.

Bár probálok rajta dolgozni,hogyha esetleg legközelebb találkozunk (ha..) akkor ne enyhüljek meg, hiszen éreztem h nem szeret,és csak üres igéretek voltak.


De akkor is ,mégha gonosz ember is, olyan volt vele ami nagyon különleges volt számomra és félek mi van ha más férfival sosem fogok érezni majd olyat. Amiről mindig is álmodtam..Romantika,mélyen egymás szemébe néztünk,stb.

Probálok erős lenni,de néha elbögöm magam,mert nem tudom miért kaptam ezt a leckét,ezt a nagy fájdalmat. Hogy valakit megszeretek,és ő is győzködött h örökre csak engem fog,és mégis képes más nővel lenni..

Én ezt nem értem.. Vagy csak a nők ilyen tulérzékenyek,mert én ha őszintén szeretek vkit,nem vagyok képes mással lenni,de neki ezek szerint a farka fontosabb,mint sok férfinak.

Kicsit gonosz vagyok,de remélem duplán visszakapja a fájdalmat amit éreztem,megöltem volna magam inkább,stb. És remélem a nő lehuzza,mert én soha nem kértem semmit,nem is volt velem kedves,nem lepett meg vagy ilyesmi.

2017. febr. 25. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, azt mondta amit hallani akartál. Él a fejedben egy kép az álompsiról. Ő pedig ezt szépen eljátszotta. Valószínűleg egy skalpvadászba futottál bele.
2017. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így.

Közhely, de az idő minden sebet begyógyít.

2017. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet h skalpvadász,de már egy éve volt. Az sok idő.. Nem tudok másra koncentrálni,csinálni a dolgomat amit kéne.
2017. febr. 26. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!