Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban van és nem érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban van és nem érez irántad semmit elmondása szerint, mégis kavart veled az elején, voltatok már ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy a palival valahogy később mégis összejöttetek, habár megszakította veletek a kapcsolatot anno? Vagy mi lett?

2017. febr. 9. 20:55
 1/4 anonim válasza:

Pont ilyen szituba voltam a barátommal.. A srácot gyűlölöm mert tudta hogy csak azért "játszok" vele mert nem bízok a barátomba és ő ezt ki is használta... Én nem jönnék veled össze :/

De mondjuk ez pont attól függ hogy miért is kavartatok..?

2017. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elkezdett udvarolni. Netes ismeretség. Mindenképpen találkozni akart, én meg beadtam a derekam. Elcsábított. Aztán még hónapokig húzta velem tovább a dolgot de csak neten..legyen szex, vagy ne ésatöbbi. Most elmondta hogy csak egyszeri szexről szólna neki a dolog, én nem mentem bele, erre akkor kezdeményezte a kontaktunk megszűnését, tehát hogy ne beszélgessünk többet.
2017. febr. 9. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy érzek valamit iránta, nem szerelem de valami. Erre írta, hogy azt nem szabad. És ha akkor nem tudom csinálni akkor hagyjuk.
2017. febr. 9. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet el kell engedni. Megmondta, hogy csak szexet akar és csak egy alkalmat, tulajdonképp korrekt volt, mert hát hazudhatott is volna, hogy meg fektessen... Neked nem fér bele az egyszeri alkalom, ő nem akar többet, akkor minek erőltetni?
2017. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!