Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy ismét jobban érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában elég furán viselkedik. folyton játszik vagy alszik ha együtt vagyunk, sokkal ritkábban mondja, h szeret, gyakran amikor én mondom neki akkor sem mondja vissza. én pedig túl sokat beszélek magamról (az életemről) és már annyit beszéltem,h nemérdekli -- ezért is, hogyan tudnék újra titokzatos lenni, meg elérni hogy ismét ő kérdezzen, hogy mi van velem? Tudom, hogy buta kérdés, h csak fogjam be meg minden, de nem tudom megállni, mert már semmi más téma nem jut eszembe, minden ötletemet "elhasználtam".

egyre jobban azt érzem, hogy már nem szeret annyira, vagy minden esetre már nem érdeklem úgy, mint az elején (és igen, ennek is egyszer elkell jönnie, de ez a mi esetünkben még nagyon korai (fél év)) már más lányok talán jobban is érdeklik mint én

szóval küldjetek kérlek ötleteket, hogy hogyan érhetném el, hogy "titokzatosabb legyek" meg hogy ismét ugyanúgy érdeklődjön irántam mint régen



#szerelem #partner #srác #érdeklődjön
2012. jún. 28. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
oha eleg gaz a csavo mar sry ha jatszik meg alszik ha 1 utt vagytok xD ezt sosem ertettem meg ha nincs kedve veled lenni akkor miert nem szakit amr bocsi :S Szemebe mondod neked ez igy nem megy minek idegeskedsz rajta adsz neki 2 het gondolkodasi idot h mit akart teged vagy sing lenni es kesz... bunko valasz de gondolkozz el rajta 23 F
2012. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát megjelent a Diablo III...
2012. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most kicsit ne találkozzatok. Menj el bulizgatni a barátnőiddel, persze ne csald meg csak nélküle menj el. Ne mutass te sem túl sok érdeklődést most egy darabig. Ha még mindig szeret akkor rá fog jönni, hogy elveszíthet ha nem változik meg. Szerintem most az a baj, hogy megszokta hogy te ott vagy neki azt hiszi, hogy ez így is lesz örökké. Egy szóval kicsit a tulajdonának hisz. Ha viszont ezek után sem keres téged úgy, hogy nem vele vagy, bulizgatsz kicsit akkor nagyobb a probléma és már tényleg nem szeret téged, vagy talált valaki mást és megcsal a hátad mögött. Remélem tudtam segíteni.


F/23

2012. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ami azt illeti, most vagy egy hónapig nem tudunk majd találkozni, de addig is valamivel fent kéne tudnom tartani az érdeklődést, mert hát interneten keresztül ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot

ugye (mint írtam) valahogy elkéne érnem hogy kicsit titokzatosabb legyek, meg valamivel elkéne érnem hogy ő "fusson utánam" csak nemtudom hogyan

2012. jún. 28. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:

már úgy köszön el, mint a haverjaitól, ha valami kell neki akkor nem képes normálisan kérni (mert neki természetes h megteszem) néha már kezdem magam vmi eszköznek v cselédnek v mittudomén minek érezni... és szakítani nem akarok, azzal a saját szivemet törném össze, hanem valahogy el akarom érni, hogy változtasson a viselkedésén, hogy csináljam?

(meg ugye még amiket korábban is írtam)

2012. jún. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!