Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem, hogy régota hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DL88 kérdése:

Úgy érzem, hogy régota hazudik a párom. Két gyermekünk van és mielőtt döntenék biztosra szeretnék tudni. Szerintetek mennyibe kerülne fogadni a magánnyomozót esti órakban s szombat délelottre?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
alibi ügynökséget ajánlom 30ezer ft-tol. Nyomoznak is ha kell szerintem és olcsóbb.
2017. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
19%

Pfff... Te nem vagy normális.

Elárulok valamit! Ez a kapcsolat már elveszett, akár félre qúr a pasi, akár nem.

2017. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van akinek kell a bizonyosság. Egy dologban tudok segíteni: mikor bizonyosság kell, az már a vége a dolognak, akár bizonyos akár nem
2017. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy vége van, de van akinek kell a kézzel fogható bizonyíték, mert addig nem nyugszik, míg nincs. Én is ilyen vagyok. Sajnos nem tudok segíteni.

De egy ötletnek tudom mondani egy olyan barátnőt, akivel szintén ezt csinálták.

Egy ismerősöm pl simán követte az exét kocsival... vannak ilyenek.

2017. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha kivágtad volna a párod azért, ha pl apaságit akar a két gyerekre, szerintem akkor zárd rövidre, mert ennek semmi értelme. Ha ezt csinálta volna, ugyan az, mint amire most te készülsz.

30/f

2017. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hol laksz.

Válassz a lakhelyed szerint és érdeklődj náluk.

[link]

2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha egyedül lennék, persze ott hagynék. Modell külsöm van két gyerek után is. Tudom hogy találnék olyat aki igazan értekelne.Lelkem mélyen úgyis tudok hogy nincs értelme. De itt a gyerekekről van szó.. azért jó tudni hogy kivel élek együtt.
2017. márc. 11. 06:15
 8/9 Shamash ***** válasza:
10%

Úgy gondolom, hogy egy őszinte beszélgetés a pároddal többet érne. Például elmondhatnád neki, hogy valamiért megrendült benne a bizalmad. Talán adott rá okot, vagy voltak apró árulkodó jelek. Elmondhatnád neki, hogy dolgozzon meg azért, hogy visszanyerje a bizalmadat. Egy ilyen akció nálam sokkal hatásosabb lenne. Ha például kiderülne, hogy a nőm/feleségem magánnyomozót fogadott és kémkedett utánam, kib...nám mint azt a bizonyos kiscicát...


44/f

2017. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Kiderült azóta valami?
2017. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!