Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek lebuktassam az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lebuktassam az ex szeretőm?

Figyelt kérdés

Visszahallom egy közös ismerősünktől,hogy ő pletykál,hogy mi kavarunk. Pedig ő minden egyes alkalommal elmondja ,hogy ne mondjam el senkinek. Akkor ő,miért teszi. Úgy érzem bele akar rondítani minden egyes kapcsolatomba,de ebbe nem vagyok száz százalékig biztos. A drága kis felesége fennt van facen. Meg van egy közös barátunk is akivel én is meg az ő felesége is jóban van.

Szerintetek ő miért pletykál nekem meg nem lehet?

Én már egy ideje megszüntettem a vele való kapcsolatot,nem beszélek vele.

Írjak rá a feleségére facen,hogy a férje engem du.ott 5évig? Csak nem tudom mennyire hinné el?

Vagy én is kezdjek el pletykálni a közös barátunknak és ő majd véletlen elszólja magát és neki jobban hisz?


2017. márc. 11. 11:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy drága kis felesêge? Szegény nem is tud erről te meg őt akarod hibáztatni?
2017. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem őt a mocskos férjét,aki nekem álá tesz,de én persze hallgassak.
2017. márc. 11. 11:51
 3/23 anonim ***** válasza:
Ja ertem hármt ez nehêz kérdés neked kell tudni miért mentél bele és merre tovább
2017. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ő,miért pletykál? Nem fél ,hogy esetleg a neje is visszahallja,majd idővel??
2017. márc. 11. 12:00
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Honnan a fhaszból tudjuk, hogy ő miért pletykál, meg mitől fél/nem fél?

Olyan nehéz megmondani/megüzenni neki, h állítson magán, különben te is belerondítasz a dolgaiba?

2017. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem beszélek vele,így nem tudom vele megbeszélni,de ezt le is írtam,de amint felhúv megmondom neki.
2017. márc. 11. 12:17
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintetek lebuktassam az ex szeretőm?"


Nagyon komoly agyi szint kell azért ahhoz, hogy valaki vadigenektől kérdezze meg, hogy lebuktassa-e azt, akivel folyamat félrekúrt.

ÉS amúgy miért nem nyitod ki neki a szádat, mondjuk beszélgetésre is? Vagy az már nagyobb kapacitást igényelne, mint másra használni?

2017. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok fel,amit leírtam,nem beszélek vele??!!! Fel sem vettem neki a telefont!!
2017. márc. 11. 12:20
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lebuktatja ő magát, ha így halad..
2017. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Szóval mégis nagyobb agyi kapacitást igényelne megmondani/megüzenni. Mi értjük. ;)
2017. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!