Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm van több mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm van több mint egy éve, most összevesztünk és azt mondta hogy amugy is tökéletes a kapcsolata az élettársával. Ennek ellenére most visszajönne mert szeret, akkor mégsem tökéletes a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Én szívből szeretem őt, neki élettársa van és gyereke nincs.
2016. máj. 17. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te "szívből" szereted, ő azért könyörgi vissza magát, mert szeret ... Miért nem szakít az élettársával? Miért játsszátok, hogy szánalmas módon megalázzátok szerencsétlent?
2016. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de tudtad, hogy egy gerinctelen csúszómászó már akkor is, amikor összekavartál vele (az kiderült abból, hogy csalja a párját), mégis mit vártál?


Ha ennyire szeret, akkor hagyja ott az élettársát. Ja, hogy ahhoz túl kényelmes az élete? Anyukám, nem szeret ez senkit saját magán kívül, ha össze is jöttök, majd tőled is elszereti valaki. De akkor talán majd megtanulod, hogy ilyen férgekkel nem kezdünk.

2016. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

>Szeretőm van több mint egy éve

>azt mondta hogy amugy is tökéletes a kapcsolata az élettársával


Érzed az ellentmondást? Tökéletes kapcsolatban szerető? Lol.


>Ennek ellenére most visszajönne mert szeret


Vagy mert kanos. Vagy szerinted miért a szeretője vagy és nem a párja?

2016. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álmodozz, ha igazán szívből szeretne téged választott volna,de neki ez jó, mert így két növel is kerelhet és nem unalmas az élete
2016. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki figyelmetlen, happognak, de a kérdés nem képesek értelmezni.


Összevesztetek, lehetett ez hirzelen felindulás is, de az érzelmeket nem lehet csak úgy kikapcsolni, ugye ez világos.


Hogy nem hagyja csak úgy el az élettársát, annak több és bonyolultabb oka is lehet, nem megy semmi sem csak úgy pikk-pakk!


Inkább próbáljátok megérteni egymást, beszélgessetek erről sokat, én engednék neki. Egyáltalán nincs akadálya, hiszen szeretitek egymást és ez fontos. A többi megértés és türelem kérdése! Ha van kedved beszélgethetünk privátban.


Sok szerencsét!

2016. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

Minden megcsalás undorító, mert egy embert megaláznak vele és az a leggusztustalanabb dolog. Innentől nem tudok azonosulni vele és a kérdésével :-P

2016. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6os, de nem tudsz ellene mit tenni, nem tehetsz róla, szerelmes vagy és kész. Hogy állsz elé?


Na jó tegyük fel, hogy ennek ellenére elutasítod a kínálkozó alkalmat, majd egész életedben bánni fogod, hogy mi lett volna ha. Ameddig életben vagy, addik meg kell ragadni minden lehetőséget, egyszer csak azon kapod magad, hogy már halott vagy és nem is éltél.


Minden szemszögből undorító a megcsalás, csak nem mindenki szemszögéből. Ha én nem lehetek boldog ebben az életben, akkor minek??? Örökké nem lehet várni ezen a földön. Azt mondom csak, hogy rendezni kell a dolgokat. Vagy így, vagy úgy.


Legfontosabb a boldogság, enélkül az ember olyan, mint egy csendélet. Ha valaki így boldog, akkor ámen, a megcsalt fél meg úgy, hogy nem tud róla.


De minden ilyen egyszerü ebben az életben, csoda lenne, ezt nem is lehet megérteni, végképp egy kivül állóilnak.


Mindenki tegye azt ami neki is jó, a környezetére tekintettel, de azt is csak óvatosan!

2016. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

Aki többet "élt" és élvezte az életet, mint én az festi magát ;-) Megrögzött hedonista vagyok :-P

Csaltam, csaltak engem is, sokkal többször és csaltak velem is; tudtommal és tudtom nélkül is megtörtént minden variáció. A-tól Z-ig végigjártam minden oldalát, a lelki magaltáztatottságot és megalázást is. Pont azért gyűlölöm már mára az ilyet ...

Boldogság? Boldog attól valaki, hogy becsapja, megalázza azt akit valamikor szeretett, akivel az életét osztja meg? Szép egy boldogság ... Legyen boldog a szerelmével, de ezzel ne bántson mást, mert az nem tesz ehhez a dologhoz hozzá semmit, csak emberi mivoltában alacsonyítja le ...

2016. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elismerem a tapasztalatod, nekem ennyi nincs, de nem is nagyon kívánok. Egyébkén egyet értek!


De nem minden ennyire egyszerű, hogy odaállok, jobb esetben még csak a párom elé és közlöm, hogy megcsallak. Ez azért egy kissebb katasztrófa, na az átverés se jobb.


De azért hallgatom a megoldásokat/javaslatokat.


Engem is érsekel a dolog.

5;7 voltam

2016. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mennyi rosszindulatú ember van itt... ahelyett,hogy segítenétek inkább még jobban lehúzzátok a kedvét..
2016. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!