Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan 8 hónapja van szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 8 hónapja van szeretőm és terhes lettem tőle. Mit tegyek? Hogy mondjam el itthon a szüleimnek? A pasi titkolni akarja, de a nevét adja majd rá és titokban akarja felnevelni. Elvetessem vagy megtartsam?

Figyelt kérdés

A pasi élettársi kapcsolatban él egy nővel évek óta. Én csak pótlék vagyok neki, mert nem kapja meg azt a szexben amit szeretne. Ezt az elején letisztáztuk.

Kérlek titeket ne gyűlölközzetek, amiért nem vagyunk túl erkölcsösek. Normális válaszokat kérek.

Én 22 vagyok, még van egy évem az egyetemen, itthon lakom, diákmunkázom, de alapjában véve a szüleim tartanak el és a pasi meg 30 éves.


2017. jan. 31. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Pedig nem vagy túl erkölcsös, mit lehetne erre mondani?


Már ne is haragudj, de szerinted az itteni válaszolók fognak majd dönteni a gyerek sorsáról? Mit képzelsz te?


De remélem a te példádból a többi agyatlan nő tanul valamennyit.

2017. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha elég érettnek érzed magad a szexhez, akkor legyél elég érett a felelős döntéshez is!
2017. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Az rajtad múlik megtartod-e vagy sem. Te ismered a körülményeket, hova születik a pici, mennyire tudnád szeretni és felnevelni.

Könnyíti a helyzetet ha szüleid támogatnak, nélkülük biztos nem fog menni.

A pasinál nem fogadnám el a "titokban nevelést", hogy a párjával egy aljas féreg az egy dolog. De mint anya védd meg a gyereked becsületét, ne hagyd, hogy vele is féreg módjára bánjon! Képzeld el mit érez majd a gyereked, amikor rájön, hogy még arra sem méltó, hogy a saját apja büszkén felvállalja?


Kicsit sír a szívem az ilyen gyerekekért, mert annyira nem érdemlitek meg őket! Egy kis ártatlan ajándéka az életnek, egy égi adomány, és amikor ide érkezik ebbe a cirkuszba kapásból azt kapja meg, hogy a szülei csak összejártak, ő egy becsúszott hiba, az apja el sem akarja ismerni, és akkor élvezze az életet.


Nagyon sok olyan fiatal volt a barátom a kortársam, ahol pont ilyenek voltak a szülők. Felelőtlenek, meggondolatlanok. Az egyik a diszkóba csináltatta fel magát a jó ég tudja kivel. Aztán meg elveteti magát egy fószerral, aki rühelli a kicsi lányt. És akkor nem érti senki, hogy miért kötött ki a diliházba a lány.

Vagy a barátom akinek az apja végig dugta a vármegyét... azt egyik reggel másnaposan arra ébred, hogy a barátom pólyába ott üvölt a küszöbén... És akkor csodálkozik a haverom miért fél úgy a nőktől, mintha leprásak lennének!


A gyereked hátránnyal fog indulni. Naggyal. Mert nem egy szeretetteljes kapcsolatból fogant. Csak azért lesz, mert a szüleinek nem volt kedve épp sakkozni. És kb. ennyi minden hiba.


Én a gyerek álláspontját védem, mert felnőttem egy olyan családban, ahol a szeretetten túl eszköz is voltam egy háborúban, és látom elég megnyomorított kortársam, ahol a szülők felelőtlenek voltak és meg sem érdemelték a gyerekük. Úgyhogy nekem minden ilyen kérdés egy rémálommal ér fel.


A felelősséged nem kicsi. És sajnos össze kell kaparni magad, mert bárhogy is döntesz a levét te többszörösen inni fogod, mint a férfi bármikor. Amíg fiatal és gondtalan a lány mindig azt hiszi, hogy mi baj érheti... pedig egy nőt mindig nagyobb felelősség terhel, már csak a méhe miatt is.


Sok sikert! Ahhoz is, hogy felnőlj és a picihez is ha megtartanád! Légy remek anyuka és próbálj meg egy egészséges felnőttet nevelni belőle.

2017. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Tartsd meg és a pasi előbb utóbb úgyis lebukik a nőnél..hozzád fog tudni csak menni.
2017. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kolosszus22 ***** válasza:
83%

Nem tudom ez nálad miért kérdés? Otthon laksz, meg egyetemre jársz még és csak 22 éves vagy. Van egy szeretőd aki felvállalni sem akar és nincs vele jövőd!

Te tényleg így ebben a helyzetben most gyereket akarsz szülni? Mi lesz a jövőddel, mert legyünk realisták, ez a pali nem komplett az egész felfogásával... Rád meg még komoly kapcsolat várhatna a jövőben valami normális emberrel, ha gyereket szülsz ennek az idiótának most akkor a saját jövődet fogod megkeseríteni, plusz más pasiknak se nagyon fogsz kellene gyerekkel, legalábbis nem fogsz dúskálni a választási lehetőségben azt garantálom. Legyen már eszed, vetesd el, aztán meg minél hamarabb lépj is ki ebből a tróger viszonyból.

29F

2017. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de ennyi ésszel milyen egyetemre jársz? (Felsöoktatásunk szégyene hogy még ilyen szituban kotont sem huzattál vele!)
2017. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy a faszi a gumi nélküli szexre izgult. Kár, hogy nem csak az análra, akkor most nem lennél szarban.


Én nem szülném meg. A pasi is le fog szarni. Ha neki a nője kell a prűdsége ellenére is, akkor te csak egy qrva vagy neki.

2017. febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Titokban akarja felnevelni?

Ezt úgy mégis hogyan gondoltátok, majd bezárjátok a pincébe hogy senki se lássa?

Pff, jobb ha elveteted szegényt....

2017. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szergej55 ***** válasza:
98%
Majd legközelebb védekeztek, mint a nem segghülye emberek.
2017. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy anyu apu, lesz meg 1 gyerek akit fel kell nevelnetek
2017. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!