Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hetekben észrevettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetekben észrevettem, hogy a gyerekkori barátnőmnek bejön a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen találkozni beszélni vele ,pláne meg az otthonunkba hívni,fogadni.Nagyon sokm erre utaló jel volt már és már mások mism említették,hn így van...már a férjem is mondta,h ő is észrevette,de én még mindig nem tudom ezt elhinni.Pedig nagyon úgy néz ki igaz.Mit tegyek mert kézzenfogható bizonyítékom nincsen,de még is pontot kéne tennem az ügy végére.Hogy buktassam le vagy nilyenkor mit érdemes figyelni.Témában jártas segítségét nészrevételét kérnémm akár ilyenn történmetet is leirhattok.Tanácstalan vagyok.

2017. márc. 11. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha csak tetszik neki, arról igazán nem tehet, elég baj az neki, hogy egy kapcsolatban lévő pasihoz vonzódik. Majd elmúlik.

Ha rá is hajtott, az már gond, de akkor sincs semmi különösebb teendő, el kell kerülni és kész, vagy látványosan a szeme előtt "jóban lenni" a férjeddel.

Ez egyébként az első esetben is működhet... nekem van egy ismerősöm, akiről konkrétan tudom, hogy bejöttem neki egy időben, nem lépett, de egyértelmű jelei voltak. A helyzetet az oldotta meg, hogy sokat látott minket együtt a párommal és most már úgy néz ki, elmúlt a fellángolása, teljesen hétköznapivá vált a kapcsolatunk.

2017. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én megszakítottam a barátságot. Jártam már párszor úgy hogy "elvették" azt akit szerettem, nincs kedvem egyedül meghalni.
2018. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!