Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok írtam egy verset a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok írtam egy verset a barátnőmnek. Bejön Tinektek? Évfordulónkra írtam.

Figyelt kérdés

Szeretlek csodálatos Édesem,

Szépséges aranyom, Hercegnőm,

Gyönyörű vagy nékem Picinyem,

Én egyetlen szépséges Barátnőm.


Oly jó Veled lenni Szépségem,

Mindig, nappal s, esténként,

A pillanat amit adsz nekem,

A legcsodálatosabb pillanat.


Köszönöm néked mindent Csodám,

Te vagy az én Múzsácskám,

Kezemben tartalak örökkön örökké,

Szépséges mindenem Rózsácskám.


Ha a szemed szemeimbe tekint,

Látom forró szerelmed szelíd,

S oly jó érzés vagy Napsugaram,

Örökké szeretlek Kicsikém.


2015. máj. 12. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit túl sok a túlzás, és az irracionális fogadkozás.


Akkor már inkább a "sápadt holdfény, sápadt holdfény, sápadt holdfény bújj elő"

2015. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

rossz volt olvasni... ez az eltulzott giccses, söpögő megfogalmazás egyszerüen kinos volt... nem neked... nekem volt kinos olvasni. Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy szükség van e erre..?


Miért nem lehet egyszerüen, fogalmazni? Ady és Petőfi olyan szép szerelmes verseket írt amikből érettségi tétel lett... ők bagyot alkottak. Te is jobb ha ezt kitörlöd, nem küldöd el neki és megprobálkozol egy letiszult giccsmentes verset írni... ez egyszerüen szörnyű.

2015. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát...az biztos, hogy sok benne a kicsinyítő képző :D

Magyarán, rengeteg becézgetés van benne, ami egy bizonyos mértékig aranyos, de ekkor a mennyiségben nem annyira :/

Próbáld meg kitölteni valami mással ezeket a becézgetéseket (nem feltétlen az összest, csak párat)...

Egyébként a próbálkozás a fontos ;)

2015. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irritálóan nyálas,nekem nem jön be.Próbálkozz szerintem valami visszafogottabbal,és legyenek benne rímek is,plusz nem árt,ha van valami értelme is.Mivel ennek se füle,se farka.
2015. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy költő veszett el benned :"D
2015. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!