Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan én vagyok a hülye, ha a megcsalás minden formáját elítélem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom tolerálni a megcsalást, semmilyen formában. Tisztázzuk, nálam az, ha egy másik férfival csókolózik a párom, az megcsalás. Egyszerűen semmilyen szinten nem tudom ezt tolerálni. Lehet uralkodási vágy, de én azt szeretném, ha a barátnőm engem, és csak engem szeretne, és velem élné meg az intimitást. Sok olyat hallok, hogy a mai világban így kapcsolatom sose lesz, mert 1-1 részeg buli mindenkivel megesik, és ott ilyenek megtörténhetnek.

Én viszont úgy gondolom, hogy részegen se szabadna ilyet csinálni.

Azt hozzáteszem, hogy ugyanígy magammal szemben is ez az elvárásom, nem az lenne, hogy én össze-vissza csalom a párom, ő meg legyen hűséges.

Szerintetek is én vagyok a hülye?

Egyébként lehet azért gondolkodom így, mert 23 éves vagyok, és nem látom értelmét olyan nővel együtt lenni, aki megcsalt. Nem mondom, hogy mondjuk 25 év múlva, gyerek után ne tudnám megbocsájtani a megcsalást, de most még képtelen lennék. Szerintetek?



2017. márc. 12. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, már ketten vagyunk hü.lyék. :D
2017. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ melyik oldalról nézed. Nálam az erkölcs sokkal fontosabb, mint ideiglenes élvezetek. Manapság az emberek többségénél már fordítva van ez.

De ne rám hallgass, én nem szeretem az embereket:)

2017. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Az a hülye, aki másként gondolja, mint Te. Ez alap. Normális értékrendű ember ebbe nem tud belekötni.

Persze a megcsalók imádják magukat mentegetni, hogy "megvolt az oka". De a megcsalás soha nem a megcsalt fél hibája, mert ha még rossz is a kapcsolat, úgy tisztességes, ha véget vetsz neki... hisz utána azzal csinálsz és azt, amit akarsz. Aki meg nem bírja a piát, az ne menjen egyedül bulizni ellenkező neműek közé, magának keresi a bajt.


26/F

2017. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy hülye. Csak mindenki másképp csinálja.
2017. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4re emelem a létszámot.

30/f

2017. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki csak mi vagyunk ilyen hülyék. Nekem egyszer azt akarták beadni hogy "nem csaltalak meg, a te érdekedben feküdtem le vele hogy a mi kapcsolatunkat ne rontsam el azzal hogy hamar lefekszünk" na hát az édes anyj..... A mai világ sz@r. Ne foglalkozz olyanokkal.
2017. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez az alap.

Viszont, aki megcsal az is hibázhat, ez van. Ő is ember, nem tökéletes. Csak én a tökéletest keresem, szóval valszeg nem egy embert :(


mindegy egyetértek, hogy nem tudnék olyanhoz hozzáérni, aki megcsalt. Még ha részegen is tette. Ő itta meg saját MÉG józan tudatával az alkoholt, ami ehhez vezette. Ha csak csókolózott az is megcsalás. Ha csókolózok valakivel, ahhoz nekem is el kell jutnom egy olyan intim pillanathoz, amikor eljön ez az egész.


szerintem is, ha valaki megcsal, akkor vége. Nem gyűlölöm, de nem folytatom a kapcsolatot. Ott meghalt valami. És ezt a valamit úgy hívják bizalom.


20 F

2017. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki. :D

Én mindig le vagyok hülyézve, amiért feltétlen hűséget várok el a páromtól(mondjuk ő is elítéli a megcsalást, szóval egyformán gondolkozunk ebben a témában), sőt, a neten az elvetemült emberek sok esetben azt sem hiszik el, hogy nőként én nem csalom meg őt.


21/L

2017. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem király dolog a megcsalás, gyakran csinálom :D 20L
2017. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hülye vagy, csak idealista. Mit foglalkozol azzal, hogy mit gondolnak rólad más emberek? Ha szilárdan hiszel valamiben, nem ezen jár az eszed.
2017. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!