Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet az bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az bizalmat visszaállítani?

Figyelt kérdés

A párom egy másik szálat is futtatott mellettem még a kapcsolatunk elején. A másik volt a korábbi, aminek a kifutása még sajnos mellettem is tartott pár hónapig. Volt megcsalás is a részéről a másikkal. Aztán sikerült teljesen leépítenie a másikat, rájött és átértékelt dolgokat, és engemet meg közben eléggé megszeretett.


Vajon a rengeteg titkolózás, elhallgatás, hazugság, a megcsalás (vagy megcsalásokat) miatt kialakult bizalomvesztést vissza lehet-e bennem állítani? Ezen szánalmas jellemhibáján(hibáin) neki is dolgoznia kell, de vajon lehet-e ebben változni?

Ő 31 én 35



2017. márc. 9. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Véleményem szerint sehogy. Kutyából nem lesz szalonna.
2017. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Erre csak Te tudod a választ, hiszen Te vagy az, akit megcsaltak, átvertek, és aki elvesztette a barátnőd bizalmát.


Mivel feltetted itt a kérdést erről vélhetőleg nem megy a részedről a felejtés, megbocsájtás, és a bizalom visszaállítása.

Ha viszont nem megy, akkor le kell zárni ezt a kapcsolatot mert örökké nem élhetsz kétségek között.

2017. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy.
2017. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt senki nem tudja helyetted eldönteni, nem látunk a lelkedbe és nem tudjuk, mire vagy képes. Én ismerem magam, egy ilyen szintű árulást után soha nem bíznék már az emberben. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen mértékű jellemhiba kiderülése nálam instant kiábrándulást von maga után, egyszerűen nincs gyomrom a gerinctelen patlányokhoz.
2017. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem menne. Harmincon felül már bőven kialakult a jelleme. Mitől változna?
2017. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nagy ugyanaz a szitu mint amikor kapcsolatban vagytok és megcsal valaki. Elképzelhetőnek tartom azt, hogy az ismerkedési fázisban egyszerre ketten voltatok, akár felváltva is, és nem tudott vagy nem akart elhamarkodott döntést hozni. Viszont szerencsédre melletted döntött és leépítette a másik jelöltet.

Azért ez nem ritka hozzáállás, elég sok párkeresős történetet halottam már ilyen témában.

39F

2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Szüleim mondogatták: 30 felett már csak rigolyásabb lesz az ember, nem lesz jobb. Tehát ez csak rosszabb lesz esetében. Kutyából nem lesz... +1
2017. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shamash ***** válasza:
71%

Amondó vagyok, hogy holtig tanul - és tapasztal - az ember. Ehhez azonban eseménydús életre van szükség. Nekem is volt olyan vergődő kapcsolatom, amelynek még nem volt vége, amikor beleszerettem egy másik nőbe. És igen, az az 1 hónapnyi párhuzamos kapcsolatrendszerben párszor én is "megcsaltam" az új szerelmemet. A régi még nem lett lezárva, miközben akaratom ellenére belecsöppentem egy újba, amely még kiforratlan, szinte alkalmi volt még.

Én tudtam ezt kezelni, és később megbeszéltem az új párommal. Nem örült neki, de szerelmemet bizonyítottam neki, így a dolgokat ketten, közösen rendezni tudtuk.


44/f

2017. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nehezen. Nekünk sikerült, bár az kicsit más este volt. Együtt kell megbeszélni, hogy ki mit hiányolt, vagy hol döntött rosszul, vagy mit értett félre.

Ez az eset azért eléggé egyoldalú, mert te olyan sokat nem ronthattál a kapcsolat elején.

Indulat nélkül, őszinte elszántsággal, én azt tanácsolom próbáljátok meg,veszíteni nincs már mit.

2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!