Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy házas férfibe, az érzés kölcsönös. Mennyi az esély, hogy elválik a feleségétől?

Figyelt kérdés
Nem történt közöttünk semmi, csak sokat beszélgetünk és keressük egymás társaságát.
2017. márc. 21. 00:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%
Nincs benned annyi erkölcs és önbecsülés, hogy ne legyen olyanhoz gusztusod, aki a felesége háta mögött hajlandó kavarni más nővel (inkább csak puncinak nevezném, nem nő az ilyen)?
2017. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
az első férjem engem is otthagyott egy másik csajért - aki aztán dobta 2 hónap után (mégsem volt akkora főnyeremény az én volt uram), így maradt magának, mert nekem már nem kellett:)
2017. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
30%
22-es ,de nem is könyörögte magát vissza mi??!
2017. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Amíg hazas nem lesz kozottunk semmi!!!!
2017. márc. 21. 13:04
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akkor Sosem lesz semmi köztetek az hétszentség.😃 Előbb-utóbb talál mást, akinek ez a helyzet tökéletesen megfelel majd.A kérdés ezzel el is dőlt.Keress független férfit, jobban jársz.
2017. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

..én is nőssel vagyok egy éve nemrég derült ki hogy már rég! elvált! ...:D és tényleg imád még sosem imádott így senki, folyton feleségül kér stb..! írogat, órákig csókolózunk, folyton dumálunk telefonon..mostanában ritkán találkoztunk mert ugye nős pasitól mit is várhatnék /6 évig voltam szerető de nem akartam semmit a pasitól!/...de most megint apakezdőőőődik!Szeretem!:)

Úgyhogy hajrá! Csakazértis azt mondom!


:D

2017. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

..amúgy ha kicsik a gyerekek vagy közös a vállalkozás pl..akkor azért gondolj bele..10-15 éve együtt élnek az hogy nem szereti nem jelenti azt hogy utálja is a másikat..! Bátorság kell ám ahhoz és elszántság hogy lépjen ha sürgeted nem lesz jó..de várni sem lehet a végtelenségig..

Az enyém egyszer már elköltözött fél évre a sárkánytól.:D

itt is közös a hitel stb, nincs hová mennie..sok-sok türelem és feladás kell ehhez és nem biztos hogy te fogsz sajnos nyerni! Nagy úr a megszokás, a kényelem! Minél idősebb annál nagyobb... /26# voltam/

2017. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

...amúgy meg ne hari de még nem is ismered, most bizonyára örültök egymásnak de milyen alapjaitok vannak??? Semmilyen!

Mi tényleg jó barátok vagyunk azt mondta vigyáz rám stb.. és tényleg úgy érzem negyvenévesen hogy egy kincs ez az ember mert elsősorban barátnak érzem /persze bele is vagyok zúgva/..anélkül félő csak kaland lehetsz /az biztos menne :D!/ és sajnos sok házasságot pont a félrelépés ment meg állítólag! Bár az én pasim az elején megmondta hogy kalandot keres aztán már 2.éve elválaszthatatlanok vagyunk. De nagyon nehéz:(( /#26/

2017. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

" ..én is nőssel vagyok egy éve nemrég derült ki hogy már rég! elvált"


:-D a nap/év hü,lyéje díj a tiéd!

2017. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Pláne...akkor a semmire fog elválni miattad nem? Életszerű...
2017. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!