Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem? Vagyis hát esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Vagyis hát esély az van, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

segítség kellene mert elakdtam.

Nos van egy fiatal lány 18-éves, hamarosan lesz 19

És mellettem ült 2 hetet és elég jól összeismerkedtünk, csak hát ő is és én is egy külön világ vagyunk, de még is van bennünk valami vonzó, vagy hogy is mondjam, én kezdtem el érezni valamit iránta, van ami megfogott benne, de sok minden nem tetszik, de ez szerintem úgyanígy van nála is, csak hát az a baj, hogy ő amolyan discós fiatal, rap, hip-hop jellegű csaj, aki még pörög és bulizik, szeret hülyéskedni, velem is szokott rengeteget, néha még túl sokat is (úgy értem hogy a szívembe zártam ezt a stílusát)

De nem merek tovább lépni, nem merem elhívni valahova, ráírni, beszélgetni vele, félek hogy túlzásba fogja venne és csak zaklatnám.

Elég szarul érzem magam, hogy nem tudom mit akarok, kell is meg nem is, az érzések írányítanak? vagy hallgassúnk az eszünkre?

Én 22 vagyok, Rockerféle, Discóba sosem járok, nem is fogok! mert nem az én világom, nem szeretem az ilyen zenét, az ott lévő társaságot, sem rap, sem hip hop zenéket, már pedig a csaj pont ilyen, és tuti hogy el kellene vele mennem valami ilyesmire, és hát én nem mennék, az biztos, szóval nem működne a kapcsolat, szerintem, de annyira sajnálom, mert tök jó fej, és jól kijövünk más témákban, és szeretünk hülyülni, de így hogyan tovább, elmúlik majd ez az érzés, ne törődjek jobban vele, ne is udvaroljak inkább, ne zaklassam?


Mit javasoltok, mit kellene lépnem, az én hozzáállásom sem a legjobb (tudom), de hát én már csak ilyen vagyok, sok minden nem tetszik, és ami nem tetszik azt nem is csinálom.

De ez a lány megfogott, pedig az ilyenek nem jönnek be, ő is a jelleme, és az egyénisége miatt is tetszett meg...

bocsánat ezért a hosszas magyarázatért, de nagyon fontos volt hogy kifejtsem...



2014. júl. 5. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha azt gondolod hogy nem működne, meg nem tetszik sok minden benne akkor miért gondolsz többre?? hidd el ha mindketten akarjátok lehet változtatni. senki sem szeretheti ugyanazt. Kérdezd meg tőle hogy mit gondol erről és majd azután dönts. Ki tudja..lehet hogy benne lenne :)
2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én bennem meg van egy érzés, egy érdeklődés ő iránta, igaz hogy az ellentétek vonzák egymást?

Az hogy pörög, hogy szeret hülyéskedni, jókat lehet vele szórakozni azon kívül hogy nem egy világban élünk :( de nem tudom mit lépjek, félek udvarolni is, nem akarom zaklatni ilyenekkel, mert nem tudom eldönteni, ilyen még nem volt velem...

Azt szeretném kideríteni hogy valakinek volt már hasonló kapcsolata, és az hogy működött?

2014. júl. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!