Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Van még esély hogy működjön a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal megint összevesztünk egy másik lány miatt. Ezzel a lánnyal hogy együtt voltak-e vagy csak kavartak nem tudom ,de amiket olvastam üzeneteket eléggé odavolt a csajért.

A vita tárgya az volt,hogy találtam egy beszélgetést, amit akkor folytattak mikor engem már ismert ,és állítólag már akkor szeretet mert első látásra belém szeretett. Február eleje óta ismerjük egymást,a beszélgetés meg olyan tizen valahanyadikán volt ezzel a másik lánnyal. Az volt benne,hogy hiányzik neki és sokat gondol rá és szeretné látni. Több ilyen beszélgetés is volt köztük amikben ezek elhangoztak még akkor is,mikor mi már tényleg együtt voltunk. Találkoztak is mellettem bár állítólag akkor nem történt semmit. A párom állítja,hogy engem szeret,velem akar lenni és ehhez hasonlók,de engem zavarnak ezek a beszélgetések és úgy érzem még mindig nem tudta elengedni. Mikor februárban volt ez a beszélgetés köztük ,s kérdeztem miért írt neki olyat mikor elvileg engem akkor már szeretett azt mondta azért mert reménykedett hogy újra összejönnek pedig tudta hogy nem fognak.

Lehet csak engem zavar és mást nem zavarná de akárhányszor feljön ez a téma vita van belőle és nagyon csúnyán beszél velem. Hogy én direkt csinálom,meg semmi közöm a múltjához,nem fogja elfelejteni ,és belém köt,kritizál. Ő van megértődve . Mondtam neki,hogy én mindent őszintén elmondtam a múltammal kapcsolatban,de mikor én kérdeztem támadot,nekem állt. És ha nem tud normálisan beszélni velem és normálisan kezelni a helyzetet,akkor inkább hagyják egymást és döntse el mit is akar. Utána keressen . Jelezte a rendszer ,hogy látta de azóta sem írt.



2014. aug. 27. 15:47
 1/1 Rékcsi ***** válasza:
Ez szerintem minden lányt zavarna, a barátomnak volt egy nagy szerelme, múltkor azt álmodta, h megint együtt van azzal a lánnyal, engem már ez is zavar (de persze nem lettem rá e miatt mérges, csak zavar). Szerintem jól tetted, h válaszút elé állítottad, kitartás! :)
2014. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!