Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy házas férfibe, az érzés kölcsönös. Mennyi az esély, hogy elválik a feleségétől?

Figyelt kérdés
Nem történt közöttünk semmi, csak sokat beszélgetünk és keressük egymás társaságát.
2017. márc. 21. 00:43
1 2 3 4
 31/40 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha annyira rossz miért van még benne?

Mindenki maga miatt válik. Gáz ha neki egy külső "ok" kell. Akkor csak megy az egyikből a másikba, biztonságot keresi.

2017. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

29eske, az együtt lenni neked mit jelent?? gondolod hogy egy éve a szeretője vagyok és titkolta? :DDDD Hát, az év/nap/hónap/mp ribije cím is érik.:DD Egy éve ismerem,

pár hétig volt a szeretőm azóta barát,csak! jövő héten ismét belecsapunk a lecsóba..hetekig nem találkoztunk de beszélünk minden héten egy éve. Sokat.:) .. ennyi a "titok".

De most jót röhögtem!:DD

2017. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok: próbálkozott, de mivel nem volt közös gyerek, nem kezdtük újra. bennem ugyanis azonnal elmúlt a szerelem, amikor kiderült a másik nő.


azóta férjhez mentem és lett gyerekünk, a volt férjem meg valami 10 évvel fiatalabb kislánnyal járogat.

2017. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
95%

" Hát, az év/nap/hónap/mp ribije cím is érik.:DD Egy éve ismerem,

pár hétig volt a szeretőm azóta barát,csak"


:-D

Jól írtad,csa a sorrendet kell megcserélned!

Egy évig voltál a kúrópajtija...azóta csak barát...szóval tiéd a nap/hó/év ribizlije cím!!

:-D

2017. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
28%
Ha szerelmes vagy belé az régen rossz mert akkor ugy sem fogsz olyat keresni aki fiatal és független!Egy tanàcs legyél ovatos és ne feküdj le vele igy legalàbb nem leszel könnyen megkapható és igy hàtha harcolni fog érted a hàzassàga meg megy a levesbe és elvàlik!Mégha kényelem ide vagy oda attol függetlenül ez felülirja a kényelmet a szerelem !
2017. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 pörölycápa ***** válasza:
100%
Mégis mit akarsz egy olyan erkölcstelen embertől, aki házassága ellenére ismerkedik? Ha rossz a házassága akkor váljon el anélkül, hogy egyéb külső indokot keresgéljen. Persze te ismered őt, hisz te beszélgetsz vele sokat, szóval gondolom mondaná, hogyha válni szeretne. Nem akarok látatlanban ítélkezni a férfiről, de mindeedetre nekem fenntartásaim lennének a megbízhatóságával kapcsolatban.
2017. márc. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

34-eske, nem voltam semmilyen ...pajtija, szép is lenne, ki az a marha aki vár eddig???? a nagy semmire..? Barátok voltunk, beszélgettünk, nekem volt kapcsolatom közben most ért véget!!

Nade most reggelre egy év után jóóóó alaposan

elmélyült a kapcsolat megint :DDDD Te sosem fogod megtudni mi a különbség szeretkezés és du....ás közt, sajnállak, ég és föld! Sosem volt még senkivel ennyire jó pedig még ráadásul bénák is vagyunk még nem ismerjük ki egymást..:)


Kérdező, tényleg nehéz helyzet, írj privit nyugodtan ..most már egy cipőben járunk... :DD Sajnos, teszem hozzá!

Bár a válást már feltalálták itt nagyok a gyerekek már, nem is lakik ott az egyik.. de nagyon nehéz így is, és gyanítom most még nehezebb lesz.. én már nem kispályázom!:D.....

2017. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
....és a 36-osnak tökéletesen igaza van, először én is így álltam hozzá ...azért nem is lett belőle semmi pár hét után mert nem tudtam bízni benne...holott 20 év házasság után már tényleg nem biztos hogy csak kalandot keres valaki..! Te ismered, te életed, te fogsz nagyon nagyot zakózni ha nem jön be, vigyázz...pláne ha kisgyerekek is vannak én azokat mindig elhajtottam a fenébe..már az apukákat..:) Minket is elhagyott apu gyerekként sosem tudnám megtenni ezt egy családdal. A család szentség, ha tényleg annyira x..r neki, váljék el!!
2017. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondom, hogy váljon el ha bármit is szeretne. 13 eves a fia.
2017. márc. 28. 13:01
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

Én is ebben a helyzetben vagyok,csak eljutottunk odáig, hogy kiteljesedett a kapcsolatunk..Bîztam benne,hogy lép,én is léptem..

Ő vissza lépett a fia miatt..Elvileg.Szakîtottunk,bàr én erőltettem.

Kikészült.Úgy döntött,hogy benn marad a hàzassàgban,amit az asszony próbàl megmenteni..

2017. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!