Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mindig a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szeretőt hibáztatják?

Figyelt kérdés
Ha a házasságban félrelép a férfi a szerető a ribi,de a férjet senki nem bántja. Miért?
2017. márc. 25. 18:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a ferj is ugyanolyan utolso fereg, akarcsak a szereto. Ha ez megnyugtat :").
2017. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Aha,mégis itt mindenki a szeretőt bántja. A férjről szó sem esik...
2017. márc. 25. 18:39
 3/28 A kérdező kommentje:
2017. márc. 25. 18:41
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, kicsoda. kívülállók talán azért, mert a kapcsolatot jobban tisztelik, mint az egyedülálló életformát.


ha vigasztalást keresel, akkor vagdalkozás helyett inkább mondd el a történeted, erre való a fórum.

2017. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
Na ne már, én egyik szeretőmet sem hibáztattam soha. Még is, miért lenne hibás?
2017. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt azért fontos, hogy mondjuk a szeretőt "hódította meg" a megcsaló férj, vagy a szerető csábított. Nem mindegy, hogy melyik.

Egyébként én mind a kettőt elítélem, minden esetben.

2017. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Az én szemszögemből: Egy férfi is ugyan akkora féreg, ha a feleségét megcsalja, ha megtudják beszélni a problémáikat, ha nem. A kérdéses a szerető miért megy bele egy olyan kapcsolatba ahogy magyarán csak kelléknek kell, mert megromlott egy viszony (ha nincs gyerek. VAGY, ha tönkretesz egy családot a férj azzal, hogy megcsalja a feleségét (ha vagy gyerek)...Mert a gyerek issza meg a levét. Szerintem, mindkét fél hibás, Sőt, a nő is aki mondjuk a megcsalt, mert miért nehéz megbeszélni a problémákat? :)


(Apám másfél éve hagyott el minket egy nő miatt, azóta szerintem szétmentek.)

2017. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
ha van gyerek* bocsánat hirtelen írtam :D
2017. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

És a feleséget miért nem? Ők nagyon szeretnek áldozat szerepben tetszelegni, pedig a legtöbb esetben miattuk lép félre a pasi, mert otthon nem kapja meg azt, ami egy normális kapcsolatban természetesnek kellene lenni.

Egy ilyen dologban mindhárman hibásak, csak az arányok változnak.

2017. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a feleséget mentik fel, aki a férjét csaja meg, mert ennek aránya lasssan beéri az általad bemutatottakét...


Amúgy azt a szeretőt én is inkább hibáztatom aki szándékosan csakis házas emberekre hajt, mert "az olyan izgis"...

2017. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!