Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek rendjén van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendjén van, ha egy kapcsolatban a férfi több szexet akar, a nő pedig minden egyes alkalommal beadja a derekát, nehogy meg legyen csalva?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy választ egy nagyon régi kérdés alatt, és engem személy szerint rohadtul felháborított, viszont 60% fölé pontozta a többi felhasználó, szóval érdekel, mit gondol erről a többség. Idézek:

"Máskülönben meg előbb-utóbb hozzászoksz h a férfiak több(mennyiségre) szexet akarnak mint az átlag nő. A legproblémamentesebb megoldás ha letudod a srácot gyorsan és fájdalommentesen. Hidd el hogy lehet kardoskodni a szabadság és az egyenjogúság jegyében, de a férfiak egyszerűek, egyszerű elvek mentén működnek és egy ilyen megoldás, bár nem vmi magasztos, de jobb mintha néhány nem miatt csalna meg."


2017. ápr. 3. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

ez önkizsákmányolás, önmegalázás, önerőszak, miközben egyúttal a férfi is hatalmat és erőszakot gyakorol felette.

nemcsak az számít nemi erőszaknak, ha megverik, lefogják, és úgy lesz szex, hanem ezek az érzelmi, lelki manipulálások is, ha egy nő azt éli meg, amennyiben szexuálisan nem elérhető, amikor csak rendelkezni akarnak a teste felett (értsd: megdugni), akkor hátrány érheti (megcsalják, elhagyják).


ha a párok libidója nem egyezik, az egyik fél több szexre vágyik, mint a másik, azt össze lehet hangolni, és alkalmazkodni.


de ha mindig csak a nő hoz áldozatot, az kizsákmányolás, ami a hatalomgyakorlásról és kontrollszerzésről szól elsősorban a férfi oldaláról, nem pusztán a szexről.


a nőnek azt kéne megvizsgálnia, mi tartja annyira egy olyan ffi mellett, aki ennyire egocentrikus és szexmániás?


kapcsolatfüggő? szerelmes? gazdaságilag függ tőle?


mindenképp veszélyes és hát szánalmas, de inkább a ffira nézve.

2017. ápr. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mármint a ffira nézve szánalmas

a nő szempontjából veszélyes

2017. ápr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Egy férfinak meg kell adni amire vágyik az ágyban,különben nem lesz hűséges,ennyi.Még a Bibliában is benne van,hogy ne tagadd meg magad a férjedtől (vagy a feleségedtől) különben meg ha nem vagy beteg vagy nincs valami eü.probléma akkor kizárt,hogy evés közben ne jöjjön meg az étvágy

30/N

2017. ápr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

jesszusom, hagyjuk már a bibliát.

amit a kérdező felhozott, annak az a lényege, hogy sakkban tartható-e a szex által egy nő, manipulálható-e elhagyással, megcsalással, ha nem szexel, amikor a másik csak úgy kívánja.

és ez vedd már észre, h. erőszak, lelki terror.

megfosztja a nőt a teste feletti kontrolltól, és a döntés szabadságától, h. akkor szexeljen, amikor vágyik rá.

továbbá nem kéne legitimálni a bibliára mutogatva a megcsalást.

amennyiben nem ösztönlénynek fogjuk fel az embert, akit nem csak a baszás tart egy kapcsolatban, akkor semmiképp nem lehet ez az alapja annak, amit mondasz.

2017. ápr. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bibliában az is bennevan, hogy eladhatom a lányaimat rabszolgának.

Anyám és nagyanyám adták nekem ezt a csodás tanácsot, csak arra nem adtak házassági tanácsot, hogy mi van akkor, ha én vagyok szexuálisan aktívabb... :D Ez az ő életükben nem volt opció...

2017. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Saját személyes tapasztalat: aki olyan, akkor is megcsal, ha naponta többször szexelsz vele... Aki hűséges, szerető társ, az megértő. Örömmel fogadja, ha együtt vagytok, de ha bármi gondod van, akár csak fáradt vagy megelégszik egy összebújással. Ugyanígy, aki szeret, felvállal... Aki igazi társ, azzal szeretkeztek, nem csak megdug... Innentől kezdve nem a kívánság az első, hanem a másik, nekem is, neki is :) Egyébként a fejfájásra határozottan jó a szeretkezés, nekem mindig elmúlik tőle :) Ha valakivel kölcsönös a szeretet, nekem is ugyanolyan nehéz ha nem szerelmeskedünk valami miatt. De az is előfordul, hogy a páromnak van gondja, s akkor én is megértő kell legyek... Ez is nehéz, de nem a szex az első, hanem a társam, az ő jólléte, s neki az enyém. :)
2017. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!