Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt az élettársam éveken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt az élettársam éveken át szeretőt tartott, de megbocsátottam újra kezdtük az életünket, de olyan más lett azóta mintha kicserélték volna, miért?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban foglalkozik velem.
2017. ápr. 3. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Pedálozik.

30/f

2017. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Rájött, hogy nem talál jobbat.

Komolyan kilesett picit, de aki éppen arra jött az meg sem közelített téged!

2017. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen mert elötte semmibe vett olyan levegőnek nézett,most meg nagy fordulatott vett.
2017. ápr. 3. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Pár hónap múlva meg megint azon kapod....Éveken át szeretőt tartott ës ezek után szóba állsz vele? Meg is érdemled...
2017. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
xD
2017. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Most csak bebiztosítja, hogy legközelebb is megbocsájtsd, amikor megteszi. Tipikus :) Lesz itt még sírás bőven, de ha ez kell, ez kell.
2017. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Jajj hagyjad már....

Kinőttem a mesék világából ahol egy csettintésre minden megváltozik!

Felmelegítve csak a káposzta jó, és ez örök érvényű!

Attól mert lebukott, még megváltozni nem fog, csak jobban odafigyel majd. Ami egy darabig lehet sikerül is majd neki.

2017. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű ez is az elterelő hadművelet része nála.
2017. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretnék vészmadár lenni, de az előző válaszolóknak tényleg igaza van. Háromszor bocsátottam meg az exemnek, mindhárom alkalommal egyre több dolgot megtett, hogy megtartson, a csillagokat lehozta az égről, olyankor minden rólam szólt. Aztán alig hogy rendeződtek köztünk a dolgok, olyan undorító módon elbánt velem, amit soha senkinek nem kívánnék. Amint visszaédesgetett magához, már ment is a másik nőhöz. Csak egy biztos pont voltam az életében, semmi más. Tudta, hogy van hova visszatérni, ha esetleg épp nincs, akit fűzni lehet. Meg volt beszélve, hogy értem jön és elmegyünk megnézni egy kiállítást. Hiába vártam ... később kiderült, ő ott volt a kiállításon, csak nem velem.


Egyet nagyon jegyezz meg, aki egyszer átvágott, máskor is meg fogja tenni, pont azért, mert tudja, van visszaút.


Arról nem is beszélve, hogy éveken át tartott a viszonya, nem apró botlás volt...

2017. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki,és ne hallgass a károgókra!
2017. ápr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!