Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 2éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2éve vagyunk együtt ám ő a kapcsolatunk elején megcsalt! Ez később kiderült én megbocsátottam! 1éve már mint akit kicseréltek!?

Figyelt kérdés
őszinte szeret odáig van értem, mert állítja mikor külön voltunk egy ideig, rájött h milyen lenne nélkülem, alig bírta ki!?a gond az h nem tudok bízni benne már! Szombaton bulizni megy haverokkal és félek! De neki nem akarom mutatni! Mit tegyek? H bízzak benne?
2011. ápr. 28. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond ki amit érzel. Elfojthatod, de ha mindig elfojtod eljön a nap amikor kirúgod. Ő meg szegény áll s néz, hogy most mi van, nem érti, hisz annyira szerettétek egymást. Ha nem akarod, hogy ez történjen, akkor beszélsz vele. Ő meg igyekezni fog, hogy ne érezd többé ezt.
2011. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra hogy megcsalhat hiddel tudja ő hogy nem érné meg neki ha mégegyszer megtenné hogy megcsal .Minél jobban aggodsz annál biztosabb hogy megfogcsalni mert belehajszolod .Legyél bizalmasabb vele szemben és hiddel hogy értékelni fog.Ha meg mégis csak kiderűlne hogy megtette akkor meg dobd a francba mert nem ő az igazi
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ezt mondták h próbáljak bízni benne,mert csak tanult már a régi dologból! köszi nektek a válaszokat!
2011. ápr. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!