Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legszebb nőket is megcsalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb nőket is megcsalják, miért?

Figyelt kérdés
Ezek szerint fontos a belső is,vagy csak a szèp nőkre is rà unnak?
2017. ápr. 6. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha valakinek iszonyat szép nője van, az biztos más hasonló szép nőt is megkap.
2017. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez személyiségfüggő, nem egy általános dolog. én pl nem csalnám meg a szép barátnőmet, mert sokkal fontosabb ő, mint egy értelmetlen szex valaki mással. nyilván ettől még vonzónak tartok más nőket, a külsejüket, de messze nem ér annyit, hogy ezért megcsaljam a barátnőmet. ő is biztosan lát, találkozik olyan férfiakkal, akik szexuálisan vonzóak számára. nem vagyok kislány, hogy azon pityeregjek hogy nem én vagyok a legszebb, legjobb az egész világon.
2017. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

megint egy eszes kérdés


a szépség önmagában semmi, ha nincs mögötte érdekes, szerethető személyiség, lélek, intellektus, tartalom stb.

2017. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert olyan pasit választottak, aki megcsalja őket.
2017. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok jó választ írtak már. 2dolog az ember nem monogám és magántulajdon... Illetve egy szép nő megteheti, hogy rossz az ágyban akkor is mindig lesz pasija, de ég átlagos már nem...
2017. ápr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A pasi természetétől is függ, ha állhatatlan típus akkor mindegy, hogy milyen gyönyörűséggel van, mert gyakorlatilag mindig másra, újdonságra fog vágyni, nem csak azért mert a szép nő természetével van baj, amit itt is írtak fentebb, hogy szép de üres vagy unalmas.


Igen kétség kívül előfordulhat, de van amikor csak kifogást keresnek az ilyen férfiak, hogy legyen mire hivatkozni, magyarul nem a nővel van baj, hanem velük, akik folyamatosan új ingereket hajkurásznak, nőcsábászok.

2017. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert ösztönlények vagyunk nagyrészt. Mit nem lehet ezen megérteni?
2017. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!