Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek?! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?! A párom egy ideje dugdossa a telefonját, mindenhova viszi magával, mikor szóvá teszem neki akkor o van folhaborodva. Es a legszebb az h itt lakom nála, mit csináljak hagyjam itt költözzek haza?!

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi, de én is fel lennék háborodva, ha a párom, a telómba, laptopomba, kocsimban, tárcámban zsebeimben kotorászna. Vagy is, ha nincs meg a bizalom, meg ette a fene a kapcsolatot.
2017. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ja lehet igazad van... Csak tudod mi a baj?!Hogy most kibekultunk nem olyan regen sírva hívott fel h jöjjek vissza hozza meg változott, aztan sehol semmi... Meg rosszabb mint eddig volt...

Ugyan azt csinálja mint eddig..

2017. jan. 8. 10:09
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Megcsal a telefonjával, és most féltékeny vagy rá? Üljetek le mindhárman egy asztalhoz, és szegezd neki a kérdést, hogy vagy a telefont, vagy téged, de választania kell.
2017. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ti ezt az egészet viccnek veszitek... Pedig egyeltalan nem az... Remelem 1x ti is lesztek ilyen helyzetben, hidjetek el h nektek is furdalni fogja a lelketeket, es kételkedni fogtok...foleg mikor latom a kis csikokba h no irkal neki ossze vissza....

De manapság ez a meno a nőknél h sok féltékeny liba ra megy mas parjara, es a ferfi meg hagyja is magat... Undorito

Ez a 2k17 meg rosszabb ev lesz mint a tavalyi....

2017. jan. 8. 10:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt visszamenni, szerintem te is ezt érzed.

Hagyd a francba, költözz el végleg, és te keress egy normálisat, ő meg keressen egy bejárónőt.

Nincs ezen mit agyalni ennyit.

2017. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hat igen en is azt erzem, csak hat nagyon szeretem, csak igy meg az a baj h tönkre teszem magam, vagyis mar tönkre tettem....

Az a baj hogy ha en szeretem valamit akkor mindent megteszek erte es ezzel vissza élnek :'(

2017. jan. 8. 10:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Bizalmatlanság egy kapcsolatban???

Pfff...

Lépj olajra,ne őröld magad.

2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom már ugy benne bízni sajnos... Az a baj h eljátszotta mar a bizalmam... Es szeretem de nem tudom mit tegyek?! :(
2017. jan. 8. 11:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd tovább az idődet. Elveszed az esélyt magad elől, hogy egy hűséges társat találj magadhoz, míg ezzel az emberrel szerencsétlenkedsz. Boldog vagy? Ha igen akkor maradj vele, ha nem akkor lépj. Megéri változtatni, lehet egy fél év távlatából már mosolyognál rajta, hogy mit kerestél mellette. Becsüld magad annyira, hogy csak olyannal rakod össze magad aki érdemes a szeretetedre. 2017-et meg te alakítod :)
2017. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hat igen, ugy erzem nem szeret, hogy csak kihasznál, hogy hülyének nez es hogy a sex miatt vagy hogy azert van velem mert csak ugy kötődik hozzam es hogy ne legyen egyedul hogy legyen neki egy biztos pont... Es az a baj hogy mikor ráveszem magam, /eltervezem hogy itt hagyom/ akkor meg nem birom meg tenni a szivem törik ketté 💔 mikor bele gondolok hogy tobbet nem latom, tobbet nem csokolhatom, es hogy ezen tul minden napom nélküle fog telni... De ez igy meg nem jo valahogyan lépnem kell... Erősnek kell lennem de nagyon nehez... :(

[link]

Es ugy erzem hogy csunya vagyok vagy nem vagyok neki eleg jo... Remelem megtudjátok nezni a linkem... Es valaki ad egy kis önbizalmat ha mar o nem tud :'(

2017. jan. 8. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!