Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adna valaki erre értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna valaki erre értelmes magyarázatot (mert én nem értek néhány "nőt")?

Figyelt kérdés

mi a jó abban ha egy kapcsolatban, a lány direkt féltékennyé teszi a fiut, értem ezalatt más pasikról mesél, h őt kik keresik meg...meg mutatja szándékosan h érte mennyien odavannak, + még jókedvüen fogadja ezen pasik hívásait a te jelenlétedben, és képes 10 percig is beszélni velük telón...vihorászva,aztán odabujik hozzád mintha mi sem történt volna, és még kérdi h mi a baj. Majd a végén mikor ez az egész történet lecsillapodott azt mondta..azért csinálta mert jó érzés volt neki, élvezte h féltékennyé tehet.

Na erre mit válaszoltok lányok(fiuk is)? Mert sztem ez a tiszteletlenség egyik ne továbbja...

Mondhatni szórakozunk a másik érzelmeivel.. Ami szót sem érdemel, csak fordáncot a kapcsolatból. Ti hogy látjátok, hasonló szitu valakivel?


2011. jan. 8. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Jól látod ez tiszteletlenség.

De te vagy az űber pacsker,ha ezt hagyod,bizony mondom néked.

A pszichológia és az emberi játszma elemzők,úgy hívják ezt a játszmát,hogy "harcolj értem".

Az ilyen csajok gyakran csinálják pl társaságban,hogy szinte kikezdenek egy másik férfival,aztán amikor a kanok összeverekednek azt élvezi csak igazán és növekszik tőle az egója.Szerintem a leggusztustalanabb játszmák egyike,ha túlzásba viszik,vagy ha a csaj benézi a hapsi tettrekészségét akár gyilkosságig is fajulhat.

Találkoztam már ilyen bigével,de csírájában fojtom el.

Senki ne legyen velem tiszteletlen,legfőkébb egy játszmázó kis csitri.Szép is lenne ha más kanokkal flörtölgetne mellettem.

2011. jan. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a könyvben részletesen kitárgyalják ezt a fajta játszmát.Szerezd be!Benne van a játszma kivédése is.

Első voltam.

2011. jan. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nos én ezt ugy látom...meg kell beszélni ezt a dolgot a másikkal, és ha nem változtat vagy a fent leirt válasz érkezik, akkor egyszerüen annyit mondani, bocs de van valakim, és ott hagyni. Nem fogok vele veszekedni ezen(többször is).."h ezt fejezze be, mert rosz nekem stb"...
2011. jan. 8. 03:57
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Azért egy jó is buxát nem kell e miatt pattintani,csak tisztázni-éreztetni kell vele,hogy egy férfival van dolga,nem egy hímnős emóval:).

Mondjuk én alapból lekocoltattam a nőmről minden kis udvari bolondot már a kapcsolat elején,uh alapból nem is mert volna ilyet csinálni.Ellenkező esetben meg kikaparta volna a bige szemét az is biztos:D.

2011. jan. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az is egy megoldás, de én pl fordított esetben nem lennék együtt egy olyan emberrel aki korlátozza az életemet, és határok közzé akar szorítani. Nekem is voltak lány barátaim, de nem éltem vissza a párom érzéseivel. Kiváncsi voltam némelyk nőt mi visz rá erre..rem kapok lány válaszokat is:D De nah..ki hogy:D a szakításnak több oka is volt végül, már nem müködött.. A kapcs.
2011. jan. 8. 04:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan elhanyagolod, és meg akarja mutatni, hogy nincs kiszolgáltatva neked, nem bánhatsz vele akárhogy.
2011. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilaturkiz ***** válasza:
neme leptel fere te is?a csajok akkor viselkednek ilyen bunkon...
2012. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!