Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Amióta összejöttünk (másfél éve) folyamatosan chatelget egy másik fiúval, eléggé bele van esve, ezt tudom is mert elmondta nekem.

Nagyon boldogok vagyunk együtt, de előfordul pár vita, és piszkálódás.

Alapvetően boldogok vagyunk együtt, de volt egy 2 hónapos szünetünk, november-decemberben.

Ez idő tájt találkozott ezzel a fiúval akiért mellettem odavan.

Kiderült hogy smároltak egyszer, mert beleolvastam az üzeneteibe. Az a srác képtelen elköteleződni és nem akarna soha járni a barátnőmmel valószínű, ami eléggé megnyugtat, viszont látom a barátnőmön hogy szenved.

Nagyon haragszom rá, de közben pedig nagyon szeretem is.

Próbálok a kedvében járni folyamatosan, de látom,hogy mindenhez kedvetlen és sokszor kapom azon, hogy a tekintete teljesen máshol jár (ilyenkor csak arra tudok gondolni, hogy erre a fiúra gondol)

Mióta megbeszéltük a megcsalás ügyet, megszakította teljesen vele a kapcsolatot, mert azt mondta nagyon szeret és fontos vagyok neki.

ti mit tennétek a helyemben?

néha annyira megrémiszt ez az egész, hogy elgondolkodom a szakításon.

én 28, ő 24 éves



2017. ápr. 25. 11:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve hogy folyton gondolatban vetélytársam ez a másik fiú és miatta önbizlomhiányom van az élet sok területén
2017. ápr. 25. 11:12
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amióta összejöttünk (másfél éve) folyamatosan chatelget egy másik fiúval, eléggé bele van esve, ezt tudom is mert elmondta nekem.

Nagyon boldogok vagyunk együtt"


Meghalok... :D


És te elgondolkodtál már a szakításon. Atom kemény vagy.

2017. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azóta flörtölget a másik sráccal, hogy téged ismer? Lehet, hogy te szereted, de ő nem szeret téged, a másik után sóvárog, akinek meg ő nem kell. Ilyen igazságtalan ez az élet.:)

Szakíts vele, mert nem szeret.

2017. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Darabold fel és főzd meg pörköltnek, krumplival
2017. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kb velem egy hónappal korábban jött össze, mint azt a másik srácot megismerte.

és igen nagyon szeret engem, de valamiért őt is

2017. ápr. 25. 11:17
 6/14 A kérdező kommentje:

a szerelem már elmúlt köztünk, de mindig próbálkozunk építgetni a kapcsolatunkat.

valószínű azért "sóvárog" a srácért, mert még nem feküdtek le, vagy "elérhetetlen"

2017. ápr. 25. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire ostoba kérdező, és a problémáid nagy része rögtön meg fog szűnni. Kezdve ezzal a kalap szar kapcsolattal.
2017. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Először is nézzünk téged: gondolom küzdesz önértékelési porblémával most, hiszen a párod kikacsingatott. Gondold végig, hogy tem indent beleadtál-e a kapcsolatba? Ha igen, akkor először is tudod, a te lelkiismereted tiszta.

A barátnődnek nem veled van a baja, ez a történet nem rólad szól! Nem ellened megy a támadás, nem veled akart kitolni. Próbáld meg ezt tudatosítani, hogy elkerüld az önsajnálatot és az önmarcangolást!

Ő tépelődik, igazából ő magának okozza belül a feszültséget, ami előbb-utóbb úgyis felrobbant volna.


Igazából az alábbi kérdéseket kell megválaszolni neked és a barátnődnek:

- Meg tudod-e neki bocsátani ezt a malőrjét? Minden ember vét hibákat, ez lebegjen a szemed előtt. Meg megéri-e haragudni? Belülről felemészt a haragtartás téged is.

- Ő komolyan gondolja a lezárást? Akar-e tenni a kapcsolatért, hogy működjön? Tényleg nagyon bánja?

- Te tudsz-e erre a megbánásra építeni egy új kapcsolatot, ahol megbízol benne? Nem kutakodsz, nem hánytorgatod fel a sérelmeidet neki, ha valami nézeteltérésetek van?

- Te hiszel-e magadban és a kapcsolatban annyira, hogy átlépj a sérelmen és tudd vele folytatni?


Persze a döntést nem 1 nap alatt kell meghozni, én azt tanácsolom, hogy figyeld meg a következő 2-3 hétben, hogyan alakul a kapcsolat maga kettőtök közt (az apró jelek úgyis elárulják a helyzetet). Ha javul a kapcsolat minősége, szerintem megér egy esélyt. De csak egyet! Ha megint elköveti a hibát, akkor nem tanult semmit belőle, abban az esetben nincs miért folytatni.


Remélem segítettem ezzel.

2017. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most láttam a #6-os válaszod.

Ha a szerelem elmúlt, akkor viszont nincs értelme. A feljebb leírtak csakis akkor működhetnek, ha még tényleg szerelmes lennél belé. Ez esetben viszont nem látom értelmét.

2017. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sz.rból nem lehet várat építeni. És nem is kell. Totális időpocsékolás!!
2017. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!