Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve együtt vagyunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, és most a legjobb barátommal beszélgetnek. Régen ugyanez volt ugyanezen szereplökkel és megcsalt a barátnőm. Ez most teljesen más de ez a tüske nagyon rosz hatással van rám. Mi tévő legyek? Info lejebb!

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk a barátnőmmel. Elötte volt egy másik barátnőm aki az akkori legjobbnak vélt "legjobb barátommal" csalt meg. Most a jelenlegi barátnőm akit nagyon szereteké s 1 éve együtt vagyunk és tényleg nagyon szeretem, mindenemet feláldoznám érte, és őszintén, tisztán, rendületlenül szeretem, elkezdett beszélgetni a mostani legjobb barátommal akivel szintén régóta ismerjük egymást és mondhatni testvérünknek tartjuk egymást. De mégis szarul érzem magam amiért beszélek. Szerintetek mit csináljak? A verzió: kérjem meg őket, hogy ne beszéljenek b verzió: szenvedjek csendesen az miatt, hogy beszélnek. Régóta bennem van a tüske, és nem is az, hogy beszélgetnek ami zavar, mert bízom bennük, hanem inkább az, hogy tudom azt, hogy bízhatok bennük és szeretem őket, de mégis valamiért féltékeny vagyok, és rosszul érzem magam emiatt.
2011. febr. 5. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert régebben átéltél már ilyen szitut és megcsalás lett a vége,az nem azt jelenti h most is az lesz a vége.tanulj meg jobban bízni az emberekben.az h beszélgetnek nem jelent semmit,tök ártatalan dolog.
2011. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ártatlan...de nem tudok parancsolni az érzéseimnek,és az érzelmeimnek...
2011. febr. 5. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Pedig az értelmetlen féltékenykedés tönkre tud tenni egy jól működő kapcsolatot is. Az akkor volt, most meg most van! Egyébként is milyen barát az ilyen aki elcsábítja a barátnődet...pfff.. Ha ő tényleg igaz barát és szeret a barátnőd is ilyen még csak meg sem fordul a fejükben!:)


L/19

2011. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!